بودجه سال 2020 به روز رسانی های زنده | کاهش در نرخ مالیات دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای اجتماعی بخش انتظار

اتحادیه امور Nirmala Sitharaman دوم بودجه به ارائه شده در فوریه 1, است انتظار می رود به اعلام اقدامات برای بازگرداندن رشد اقتصادی و به مجموعه ای از نقشه راه مشخصی برای دستیابی به این هدف بلند پروازانه از 5 تریلیون دلار اقتصاد تا سال 2025.

 

یک کاهش در مالیات بر درآمد شخصی, دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای مناطق روستایی و بخش کشاورزی به عنوان به خوبی به عنوان یک مهاجم با فشار بر هزینه های زیربنایی هستند به احتمال زیاد بخشی از امور را به “احساس خوب” دوم بودجه اتحادیه.

همچنین بخوانید: یک واژه نامه از اصطلاحات مورد استفاده در بودجه

در مواجهه با بدترین رکود اقتصادی در بیش از یک دهه وزیر دارایی Sitharaman است که انتظار می رود به جلو و از همه متوقف می شود برای تحریک تقاضای مصرف کننده و سرمایه گذاری منابع دولت و اقتصاددانان گفت.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

9.15 am

‘Bahi-khata’ باعث می شود یک comback در این سال ارائه بودجه

مانند سال گذشته وزیر دارایی Nirmala Sitharaman انجام 2020 بودجه اتحادیه اسناد و مدارک در یک کیسه خاطره سنتی bahi-khata.

پیشتر وزیران دارایی در دولت های مختلف مورد استفاده قرار گیرد به حمل یک کیف برای ارائه بودجه در نظر گرفته شد به عنوان یک سنت استعماری گذشته است.

خانم Sitharaman ارائه بودجه کامل برای 2020-21. او حامل بودجه اسناد و مدارک در یک ابریشم قرمز کیسه ملی با آرم.

در طول اتل Behari Vajpayee دولت و سپس وزیر دارایی Yashwant سینها شکست یک استعماری سنت ارائه بودجه در 5 p. m. از آن به بعد همه دولت ها بوده است ارائه بودجه در ساعت 11 صبح

Bahi-Khata است اشاره به کتاب حساب نگهداری سنتی بازرگانان هندی.

 

بهتر است به تمرکز بر روی رشد نسبت به کسری مالی در وضعیت فعلی: CEA

پیش از وزیر دارایی Nirmala Sitharaman دوم, بودجه, رئیس, مشاور اقتصادی K. V. سوبرامانیان پیشنهاد دولت باید تمرکز بر روی رشد به جای اینکه سفت و سخت در کسری مالی در دوران رکود اقتصاد است.

Union Finance Minister Nirmala Sitharam with MoS Finance Anurag Thakur and Finance Budget team during photo shoot on the eve of the Union Budget presentation, at North Block office in New Delhi

اتحادیه امور Nirmala Sitharam با MoS مالی Anurag Thakur و بودجه مالی تیم در طول ساقه عکس در آستانه اتحادیه ارائه بودجه در شمال بلوک در دهلی نو | عکس های اعتباری: Sushil Kumar Verma

 

دولت می تواند با نگاه به گزینه افزایش بازار استقراض برای سرمایه گذاری بالاتر از هزینه توسط دولت در 2020-21, او گفت:, و اضافه کرد که اگر نیاز باشد دولت می تواند توسل به عالی بازار وام گرفتن از این مالی.

“بنابراین ما مشخص به طور کلی موضع که باید در زمان هایی از این دست. هند شده است در چنین شرایطی در اوایل به عنوان به خوبی. همیشه وجود دارد یک تعادل ظریف بین ترغیب رشد و حفظ مالی (وضعیت) به منظور” آقای سوبرامانیان گفت PTI در یک تعامل است.

“این دیدگاه که ما بیان شده است که بهتر است در این نقطه به تکیه بر رشد. هنگامی که شما در بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی مخرج است تولید ناخالص داخلی و تجزیه و تحلیل ما همچنین نشان داده است که زمانی که رشد تولید ناخالص داخلی را افزایش می دهد, بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی می افتد به عنوان خوب,” او گفت:.

از آن زمان به تمرکز بر روی رشد و در نتیجه برش هزینه یک گزینه نیست, شاید به این دلیل که در یک زمان مثل این رشد نیاز به مراقبت گرفته شود او اضافه شده است.

– PTI

کسری مالی بازدید 132 درصد از بودجه برآورد تا دسامبر

دولت کسری مالی را لمس 132.4 درصد از تمام سال هدف در دسامبر به پایان عمدتا به دلیل کندتر از درآمد مجموعه داده های رسمی نشان داد در روز جمعه.

در شرایط واقعی این کسری مالی و یا شکاف میان هزینه و درآمد Rs 9,31,725 کرور روپیه اطلاعات منتشر شده توسط کنترل کننده به طور کلی از حساب (CGA) نشان داد.

دولت با هدف محدود کردن شکاف در 3.3 درصد از تولید ناخالص داخلی یا Rs 7,03,760 کرور روپیه در ماه مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>