وزیر B. S. Yediyurappa گفته است که او را اعلام کشاورز-دوستانه طرح در آینده بودجه دولت است.

صحبت به presspersons در اینجا در روز یکشنبه آقای Yediyurappa گفت که دولت نظر بود اعلام طرح به چشم پوشیدن از این میزان سود در مزرعه وام گرفته شده از PLD و DCC بانک ها و تعاونی.

او گفت که تعداد زیادی از کشاورزان گرفتار شده بودند در دام بدهی به عنوان آنها قادر به پرداخت بهره وام گرفته شده است. تکان دادن مقدار بهره در وام های خود را خواهد آنها را به برخی از کمک. این امر باعث بار مالی ₹ 400 هسته ای در خزانه. این جدای دولت بود و خانههای گلی خالی بیش از ارائه برخی امتیازی به کشاورزان که بازپرداخت مبلغ وام قبل از 31 مارس سال 2020 است. در تمام آینده بودجه ارائه شده در مارس 5 خواهد بود کشاورز-دوستانه, او گفت:.

به یک پرس و جو در Mahadayi موضوع آقای Yediyurappa گفت که دولت با در نظر گرفتن تمام مراحل حل مسئله در اولین و او تا به حال مذاکراتی با مدافع کلی در مورد درخواست تجدید نظر در دیوان عالی کشور است. این جدا پول خواهد بود اختصاص داده شده برای Mahadayi پروژه در آینده بودجه. او گفت که هیچ پیشنهادی قبل از دولت برای اعلام تشکیل یک منطقه جدید. به یکی دیگر از پرس و جو او گفت که به تازگی پذیرفته وزیران خواهد بود اختصاص داده اوراق بهادار در روز دوشنبه.

قبلا آقای Yediyurappa داده شد گارد افتخار بر او ورود در این منطقه است. معاون وزیر Govind Karajol صفحه اصلی وزیر Basavaraj Bommai وزیر Jagadish Shettar معاون کمیسر M. Deepa, Zilla Panchayat اجرایی B. C. Satish, Hubballi-Dharwad کمیسر پلیس R. Dileep و دیگران با دریافت این وزیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی