بلوک های ساختمان از شفقت

برخی از استراحت در laurels خود را در حالی که برخی دیگر با استفاده از این به عنوان سنگ پله برای حتی بزرگتر ارتفاعات. این بدینیکنور بلوک panchayat در تریواندروم منطقه در حال انجام است دومی.

برنده دولت مرکزی Deen Dayal Upadhyay Panchayat Sashaktikaran Puraskar برای بهترین بلوک panchayat برای سه سال متوالی و برنده دولت را سواراج جایزه برای دو سال متوالی بلوک panchayat شده است و در حال حاضر با استفاده از تمام پول جایزه به راه اندازی یک صندوق برای ارائه ماهانه کمک های مالی به بیماران مبتلا به سرطان از لحاظ اقتصادی عقب مانده خانواده.

این بدینیکنور بلوک panchayat در حال حاضر ₹1.3 کرور در یک حساب بانکی جداگانه همه آن از جوایز برنده بیش از سه سال گذشته است. این همراه با وجوه به دست آمده از مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) برنامه های واریز خواهد شد در حساب سپرده ثابت بهره مقدار از آن خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به راه اندازی یک صندوق که از آن ₹1,000 هر ارسال خواهد شد به حساب های بانکی از بیماران مبتلا به سرطان در پنج panchayats آینده تحت بدینیکنور بلوک.

زمینه بازدید

“ما باید یک لیست از 20 بيمار مبتلا به سرطان از هر یک از panchayats. اولویت این است که به کودکان داده می شود متفاوت abled transgender افراد مجرد یا مطلقه یا هر کسی که قادر به حمایت از خود. بلوک panchayat تشکیل یک کمیته متشکل از پزشکان که انجام خواهد شد و زمینه بازدید از خانه های هر یک از افراد در این فهرست برای تعیین واجد شرایط بودن خود می گوید:” بدینیکنور بلوک panchayat جمهور B. Biju.

او می گوید که بلوک panchayat تصمیم به راه اندازی این صندوق برای تحقق آن هدف از مداخلات در مراقبت تسکینی.

“معمولا چنین جایزه پول صرف شده در جاده ها و یا ساختمان های که ما در حال حاضر بودجه. ما فکر می کنیم باید استفاده از آن را برای رفاه صرف. تعاونی بانک است یک شریک مهم در این طرح ارائه یک بهره بالا از 7.25%. افراد و سازمانها در حال اهدا به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی شرکت می گوید:” آقای Biju.

برخی از طرح های است که ذهن بلوک panchayats تمام جوایز شامل زیستی روستا برای کشاورزی ارگانیک که در آن آموزش در کشاورزی نیز ارائه شده است. این باعث شده است که تمیز کردن از اول 22 متر از Killi رودخانه. یک پروژه جوجه کشی و آموزش مرکز نیز تبدیل به یک تولید درآمد سرمایه گذاری برای بلوک panchayat همراه با بزرگ کشاورزی ارگانیک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>