یک سیک در ایالت نیوجرسی به طرح دعوی علیه آموزش و پرورش هیئت مدیره ادعا که او در معرض قلدری به دلیل ایمان و مجبور شد به طور دائم بیرون از مدرسه با توجه به طولانی مدت آزار و اذیت.

مبتنی بر جامعه سازمان سیک ائتلاف گفته اند که در پیوست با شرکت مشاور در Law Offices of Brian M. Cige به شکایت علیه Gloucester County خدمات ویژه منطقه مدرسه, تخته, آموزش و پرورش در سیول, New Jersey.

شکایت آدرس مورد سیک دانشجویی که ناشناس باقی مانده پس از او جزئی, ثبت نام در شهرستان گلاستر موسسه فن آوری است.

آن مدعی است که دانش آموز با آن مواجه تعصب مبتنی بر قلدری و پس از سال 2018 است.

هیچ دانشجویی باید تجربه چه فرزند من را از طریق رفته — نه قلدری توسط دانشجویان و قطعا بی تفاوتی dismissiveness یا انتقاد از بزرگسالان است که به منظور محافظت از آنها گفت: این دانشجو را که ناشناس باقی مانده برای محافظت از کودک خود هویت است.

“من امیدوار هستم که یک دادگاه مدنی خواهد شد و تشخیص این مورد واضح و روشن از قلدری و اقدام قاطع هر دو به خاطر فرزند من و برای ایجاد یک محیط یادگیری امن تر برای همه دانش آموزان در این منطقه<,” او گفت:.

‘درخواست برای کمک به کنار خار’

سیک ائتلاف در بیانیه ای گفت که با وجود اینکه در معرض تهمت بر او واقعی و درک مسابقه نظرات موهن در مورد مقالات خود را از ایمان و اشکال دیگر از قلدری و آزار و اذیت به نقطه ای که او به طور دائم از مدرسه دانش آموز درخواست برای کمک از مدرسه منطقه بارها و بارها در کنار خار توسط مربیان و مدیران.

قبل از پر کردن از شکایت این ماه این ائتلاف کار کرده و با خانواده به طور رسمی درخواست تجدید نظر منفی یافته از منطقه مدرسه اولیه بررسی است.

این سازمان گفت: هر دو اول بررسی و تجدید نظر به پایان رسید با هیئت مدیره مدرسه امتناع از اقدام; مقامات نادیده گرفته الگوی مشخص از آزار و اذیت و اصرار بر characterising تعصب انگیزه حملات به عنوان بی ضرر ” لقب.’

کت و شلوار به دنبال اذعان منطقه مدرسه تخلف ارائه آموزش و فرآیندهای در محل برای تشخیص بهتر از تعصب و با انگیزه آزار و اذیت و خسارت.

این سازمان در ادامه گفت که حتی پس از بیش از یک سال پس از ترک تحصیل دانش آموز رنج می برد از اثرات قلدری است.

دانش آموز باقی می ماند در درمان بهداشت روان عواقب ناشی از تجربه خود را. و در حالی که دانش آموزان در سراسر نیوجرسی شد انتقال به آموزش از راه دور به عنوان یک نتیجه از COVID-19 گیر این دانش آموز که در حال حاضر یادگیری از خانه قرار گرفته است به گزارش اضافی بار و کاهش زمان یادگیری توسط منطقه آن را گفت.

سیک ائتلاف ارشد, کارکنان, وکیل Giselle Klapper گفت: این سازمان در اولویت است برای حصول اطمینان از یک مسیر امن برای کودک به بازگشت به یک محیط یادگیری سالم.

“اما این نیز مهم است که هیئت مدیره مدرسه تشخیص و درمان تحقیقات خود را شکست و به اذعان اجازه دهید به تنهایی پاسخ مناسب به آشکار تعصب رانندگی این رفتار قلدری. این تاییدیه باید همراه با آموزش جدید و روش برای جلوگیری از تکرار این اشتباهات در آینده” Klapper گفت.

سیک ائتلاف افزود که با وجود اینکه اعضای جهان پنجمین دین سیک ها در ایالات متحده اغلب در معرض تعصب, تعصب و واکنش. این آزار و اذیت و اغلب در سیک ها ” قابل مشاهده مقالات ایمان از جمله unshorn مو سر, پوشش های جراحی دستبند و موارد دیگر آن را گفت.

آن را اشاره به نتایج سیک ائتلاف 2014 بررسی و یک گزارش با عنوان های تروریستی به درایو صفحه اصلی نقطه.

در سال گذشته به تنهایی سیک ائتلاف دریافت کرده است 14 قانونی مصرف مربوط به مدرسه قلدری در سراسر کشور آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی