توسعه کسب و کار واحد تشکیل شده برای افزایش حمل و نقل ریلی ترافیک

در یک پیشنهاد به محوری برای حمل و نقل و ترافیک فعال سهولت انجام کسب و کار Mysuru بخش جنوب غربی راه آهن تاسیس یک کسب و کار و توسعه واحد (BDU).

که در اوایل این ماه در دستور وزارت راه آهن و تمرکز خود را به حمل و نقل انجام شده توسط راه آهن.

یک کمیته متشکل از مقامات ارشد از تجاری مکانیکی و حساب های ادارات را به عنوان یک نقطه گره برای تعامل با مشتریان موجود و رسیدن به مشتریان جدید برای رسیدن به اهداف.

در این زمینه که یک نشست مجازی با حمل و نقل مشتریان از Mysuru بخش برگزار شد در روز چهارشنبه و انتشار گفت: عمده حمل و نقل مشتریان شامل بازیکنان از آهن و فولاد, سنگ آهن, سیمان و کشاورزی بخش.

انتشار گفت جنبش از موارد از هسته بخش زغال سنگ و سیمان و کود – و همچنین foodgrains شده است یک عامل کلیدی برای رشد شاهد در ماه ژوئن و ابراز اطمینان کرد که مرحله گرفتن مجموعه به صورت عادی الگوی بارگذاری.

سال گذشته Mysuru بخش تا به حال پیشی گرفتن از هدف و زمانی تمام زمان بالا بارگذاری و آن را در حال حاضر دو برابر شدن تلاش خود را برای جبران کاهش در طول سه ماهه اول با توجه به COVID-19 وضعیت و مستند.

“این بخش است و تمام تلاش را به خوبی کاهش در سه ماهه اول توسط ردیابی سریع تورفتگی و تسریع دادن با چنگک جمع کردن برای بارگذاری” با توجه به انتشار.

از نظر تعلیق به طور منظم خدمات مسافر, متوسط سرعت قطار باری رسیده است 45 kmph برابر 25 kmph بود که هنجار در اوایل. هدف این است که برای اجرای تمام کالاهای قطار در یک سرعت متوسط بیشتر از 50 kmph. با یک رویکرد اول ایمنی راه آهن بود و ایجاد یک محیط را قادر می سازد برای ایجاد یک تغییر ترافیک حمل و نقل از جاده به بخش راه آهن بخش انتشار اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>