‘Butta Bomma’ خواننده Armaan Malik: هر شهر من دیدن من می خواهم به قادر به آواز خواندن در زبان محلی

آهنگ های فیلم تلوگو علا Vaikunthapurramuloo شده اند در صدر نمودار برای چند هفته گذشته. در میان آنها ‘Samajavaragamana’ توسط سید Sriram, ‘Ramulo Ramula’ توسط Anurag Kulkarni و Mangli و ‘Butta Bomma’ توسط Armaan Malik تبدیل شده اند کاملا خشم. بیست و چهار سال Armaan است درخشان در پاسخ قاطع: “این آهنگ پرنیان خوشحال به آن را می کند و شما می خواهید به رقص است. من شده است با گرفتن چنین پاسخ خوب حتی از کسانی که درک نمی کنند تلوگو.”

Armaan به خاطر خلق و خوی در استودیو و در حالی که ضبط این آهنگ: “Thaman (آهنگساز آلبوم) گفت: من به عنوان بسیار سرگرم کننده که ممکن است در حالی که آواز خواندن به طوری که خلق و خوی شاد منعکس کننده در این آهنگ است.” بسیاری از این آهنگ ضبط شده بود در بمبئی استودیو و Armaan ثبت چند خط دوباره در هتل سوئیت در حالی که در سفر به حیدرآباد. “Thaman و من باید برنامه های شلوغ و اغلب مسافرت بنابراین ما حمل ما ضبط تجهیزات برای انجام این جلسات ضبط” او می افزاید.

Thaman و Armaan همکاری دارند زودتر برای آهنگ مثل ‘Ninnila’ (Tholi Prema) و ‘Anaganaganaga’ (Aravinda Sametha). “Thaman باعث می شود من آواز خواندن من به یک کمی سطح بالاتر و با هر آهنگ. من قادر به قرار دادن نسخه های مختلف از من با هر یک از این آهنگ ها” سهام Armaan.

زیر ‘Butta Bomma’, Armaan نیز سونگ ‘Ninne Ninne’ در Aswathamaتشکیل شده توسط Sricharan Pakala.

Allu Arjun and Pooja Hegde in the ‘Butta Bomma’ song

Allu Arjun و Pooja Hegde در Butta Bomma’ آهنگ

آواز با سهولت در زبان های مختلف — Hindi تلوگو, کانادا بنگالی مالایالام اردو مراتی و گجراتی — Armaan آگاهانه مرتب خود را به یک پان-فضا و آگاه است که مخاطبان زیادی در خارج وجود دارد برای غیر بالیوود است. هندی سینما ممکن است خود تكیه و او تا چند بازدید به اعتبار خود را, اما او نیز مشتاق به ساخت پایه فن در خارج از آن. “هر شهر من دیدن من می خواهم به قادر به آواز خواندن در زبان محلی به یک اتصال بهتر با شنوندگان. وقتی که من انجام در شهرستانها مانند کلکته یا حیدرآباد من آواز خواندن آهنگ هندی و وجود دارد مقدار زیادی از تقاضا برای آواز خواندن در بنگالی و تلوگو و من خوشحال هستم که می توانم انجام دهم که” او می گوید.

Armaan مادر است تلوگو بنابراین آواز در زبان نیست سختی برای او بود. او اذعان می کند او نمی تواند صحبت می کنند تلوگو روان است و کار نسبت به تغییر آن است. “اما وجود دارد بهبود مداوم است. زمانی که از من خواسته برای ضبط یک آهنگ در یک زبان من نمی دانم که بیش از حد خوب من نوشتن شعر به زبان انگلیسی و نوشتن کد خود من یادداشت — نقطه و خط فاصله — بدانید که در آن به استرس است. قبلا من یک ساعت برای یادگیری تلوگو تلفظ قبل از اینکه من شروع به ضبط. امروزه نیاز من فقط نیم ساعت آماده,” او توضیح می دهد.

به تازگی او با همکاری آهنگساز Anirudh Ravichander برای اولین بار برای نسخه هندی از Rajinikanth-starrer Darbar. صحبت کردن در مورد, روند, او با خنده می گوید که او نمی باید به زیر و بم صدای خود را به کت و شلوار همسر سوپراستار: “او دودی انرژی بسیار زیادی بر روی صفحه نمایش و آن را احساس می کند مانند او بسیار جوانتر از سن خود.”

ماهیهای موسیقی فیلم به زبان های مختلف و انجام زندگی می کنند اغلب Armaan است که در میان شلوغ ترین خوانندگان امروز است. در عین حال او آگاه است که او نیاز به فکر می کنم جلوتر و کار نسبت به اقامت پیش از منحنی شدن رکود مواجه ساخت. گهگاه او شده است با انتشار خود را مستقل موسیقی تک آهنگ به عنوان آخرین و یکی با عنوان “Jaane Na دونگا Kahin’. “آن زمان ما پر جنب و جوش non-فیلم صنعت موسیقی در هند,” او می گوید. موسیقی او گوش می دهد به طور عمده بین المللی: “من گوش دادن به موسیقی بین المللی عمدتا به زبان انگلیسی برای اقامت تا تاریخ با صداها و ضربان در عرصه جهانی” او می گوید: امضای کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر