Buttigieg انداختن انتخابات ریاست جمهوری: رسانه های ایالات متحده

پیت Buttigieg اولین همجنسگرا آمریکا نامزد ریاست جمهوری از حزب عمده در روز یکشنبه به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود به نامزد دموکرات در انتخابات ماه نوامبر در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, رسانه های ایالات متحده گفت.

38-در سال افزایش یافته است به سرعت در حال از بودن های مجازی ناشناخته برای تبدیل شدن به یک ملی شکل سیاسی اما او به ثمر رساند ضعیف در آخرین اولیه در کارولینای جنوبی آمدن چهارم با فقط هشت درصد است.

او برنامه ریزی شده به آدرس حامیان بعدا یکشنبه در ساوث بند, ایندیانا, جایی که او قبلا شهردار.

آقای Buttigieg در مرکز صحنه در هنگام تامین باریک پیروزی در آیوا قفقاز به دست آورده و توجه ملی برای unflustered و رویکرد حرفه ای در اغلب تلخ نامزدی حزب دموکرات مسابقه.

اما او در کارولینای جنوبی روز شنبه با تایید نظر سنجی نشان می دهد او تلاش برای جلب حمایت در میان رای دهندگان سیاه – یک کلید جمعیتی.

جو بایدن پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی محوری است او را به این مسابقه تنها چند روز قبل از رای دهندگان به پای صندوقهای رای در 14 “شنبه” متحده است.

با 48 درصد آرا در کارولینای جنوبی معاون سابق رئیس جمهور بیش از دو برابر 20% برنده ملی سناتور برنی ساندرز احیای آقای بایدن انتخاباتی و موقعیت او را به عنوان چپ سناتور رقیب اصلی.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به سرعت در توییتر ادعا می کند که حزب دموکرات رهبری را عمل به توقف آقای ساندرز برد.

“پیت Buttigieg است. از SuperTuesday آرا را به خواب آلود جو بایدن. بزرگ زمان. این واقعی است آغاز لذا مصرف برنی از بازی” آقای ترامپ نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>