دموکرات کاخ سفید نامزد پیت Buttigieg کشف و ضبط یک شوک سرب در هرج و مرج, آیووا, قفقاز, نزدیک trailed توسط چپ سناتور برنی ساندرز با توجه به نسبی و بازده منتشر شده در سه شنبه پس از یک شرم آور تاخیر در گزارش نتایج.

مترقی پرچمدار الیزابت وارن در مقام سوم قرار گرفت و به دنبال آن جو بایدن یک نمایش ناامید کننده برای معاون سابق رئیس جمهور که ادعا کرده است او بهترین موقعیت برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

آقای Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا است که مبارزه با آقای بایدن معتدل جناح حزب مورد ستایش قرار داد آنچه که او به نام “شگفت آور پیروزی” در میانه مزرعه دولتی که در آغاز ریاست جمهوری نامزد روند.

“من هرگز اعتماد به نفس بیشتری در مبارزه ما در تیم ما و در چشم انداز است که برای ما به ارمغان آورد این نقطه” آقای Buttigieg گفت: در نیوهمپشایر که دارای بعد نامزدی مسابقه در 11 فوریه.

با توجه به نتایج قسمی آقای Buttigieg ناشناخته در سراسر کشور از یک سال پیش منجر با 26.9% به دنبال آقای ساندرز 78 ساله خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی با 25.1% توسط سناتور وارن با 18.3 درصد و آقای بایدن با 15.6 درصد.

در این میانه سناتور از ایالت مینه سوتا ctq شد و در مکان پنجم در 12.6% و 62% از حوزه گزارش.

نتایج ارسال شده در برخی 21 ساعت پس از مردم آیووا نمایندگان شان جمع آوری شده در سراسر کشور به برگزاری اولین رای از ریاست جمهوری نامزد شود.

Troy, قیمت, رئیس, آیووا, حزب دموکرات, عذرخواهی فراوان برای تاخیر و مقصر آن را در یک “برنامه نویسی خطا” با یک برنامه استفاده می شود برای اولین بار به گزارش گرداند از حوزه در سراسر مزرعه دولت است.

آقای قیمت متعهد به ارائه نتایج کامل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“ما کار کرده اند روز و شب را به مطمئن شوید که نتایج دقیق هستند,” او گفت:. “و ما نیز باید دنباله مقاله و مستندات است که ما شده اند قادر به استفاده از برای ارائه اطلاعات برای کمک به بررسی نتایج.”

به عنوان آیووا تلاش برای انتشار نتایج و نا امید دموکراتیک نامزد fumed آقای ترامپ gleefully pounced روی hold-up, توصیف دموکراتها عدم تحویل به موقع نتایج به عنوان یک “فاجعه کامل.”

“هیچ چیز با این نسخهها کار درست مانند فرار آنها از کشور” توییتی آقای ترامپ که به دولت سالانه خود را از اتحادیه سخنرانی در جلسه مشترک کنگره بعد از سهشنبه در زیر ابری از استیضاح توسط مجلس نمایندگان.

‘تکان دهنده بی کفایتی’

نتایج معمولا در عرض چند ساعت از پایان قفقاز که شامل نیست سنتی رای گیری اما دیدن رای دهندگان حضور در مجامع عمومی و ابراز حمایت از نامزد خود را انتخاب.

آیووا آغاز فرایند انتخاب نامزد ریاست جمهوری هر چهار سال اما شکست مفتضحانه اطراف این نتایج به احتمال زیاد به افزایش تماس برای دولت به از دست دادن افتخار است.

“بالا finishers احتمالا آقای ساندرز و آقای Buttigieg می تواند خود استفاده کرده اند نمایش برای راه اندازی به نیوهمشایر” بعد از مسابقه گفت: لری Sabato, یک استاد سیاست در دانشگاه ویرجینیا است.

“به جای داستان تکان دهنده بی کفایتی از آیووا حزب دموکرات است.”

او خواستار پایان دادن به “عجیب سیستم در 91% سفید وزارت امور خارجه” در حمایت از کشورهای دیگر فرصتی برای ضربه کردن این روند است.

ویرجینیا سناتور مارک وارنر با بیان زنگ بیش از آیووا افتضاح. “این هرج و مرج ایجاد یک محیط که در آن اطلاعات غلط است که در حال حاضر در حال اجرا شایع آنلاین بیشتر تضعیف اعتماد به نفس در فرایند دموکراتیک” او گفت:.

با آیووا هنوز فرو رفته در سردرگمی نامزدهای دموکرات تبدیل مناظر خود را در نیوهمپشایر.

با توجه به بوستون گلوب/WBZ-تلویزیون/بازرگانی Suffolk دانشگاه نظرسنجی روز دوشنبه منتشر آقای ساندرز پیشرو در گرانیت دولت با 24 درصد و پس از آقای بایدن در 18% خانم وارن با 13 درصد و آقای Buttigieg با 11 درصد است.

اشاره به خود را به پیروزی در جمهوری قفقاز در آیووا آقای ترامپ گفت که “تنها کسی است که می تواند بسیار بزرگ پیروزی در آیوا شب گذشته است” مغلوب ساختن پیشی جستن.'”

“زمانی که دموکرات ها شروع به سرزنش روسیه, روسیه, روسیه به جای کفایتی خود را برای رای گیری فاجعه است که فقط اتفاق افتاده در ایالت آیووا?” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی