BWF یخ رتبه بندی می گوید موقعیت به عنوان در 17 مارس به پایه ای برای ورود اسپایر در رویدادهای آینده

این فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) در روز سه شنبه تصمیم به توقف در رتبه بندی جهان گفت: جدول رده بندی به عنوان در 17 مارس خواهد بود که پایه ای برای ورود و کاشت هنگامی که آن را ری استارت بین المللی, تقویم که پرتاب شده است بلا استفاده با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

وجود دارد یک سر و صدا برای انجماد رتبه بندی جهان با shuttlers ساینا Nehwal B. سای Praneeth, Parupalli Kashyap و H. S. Prannoy پیشرو در بیان نگرانی های خود را.

“رئیس فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) می توانید آن را اعلام مسدود خواهد شد در رتبه بندی جهان و جهان تاریخ و رتبه بندی تا اطلاع ثانوی. انجماد رتبه بندی خواهد بود backdated هفته 12 که یک هفته پس از آخرین دوره مسابقات بین المللی که پخش شد — YONEX تمام انگلستان باز سال 2020” BWF گفت: در یک نسخه.

“رتبه بندی لیست های صادر شده در 17 مارس, سال 2020 در خدمت به عنوان پایه ای برای ورود و بذر به بعد بین المللی مسابقات — اگر چه مشکل است که می گویند در این مرحله زمانی که این ممکن است.”

همچنین به عنوان خوانده شده | ناامید کننده برای دیدن ما صداقت سوال: فدراسیون جهانی بدمینتون

Shuttlers در تک مسابقه باید در داخل بالا-16 از رتبه بندی جهان را به واجد شرایط برای بازی های المپیک است. برش به صورت دونفره نیز بالا-16.

این BWF تا به حال معلق در تمام مسابقات ارسال به تمام انگلستان قهرمانی تا مارس 12 با توجه به همه گیر.

این مسابقات شامل ليزينگ حوادث مانند هند باز (سوپر 500) مالزی باز (فوق العاده 750) و سنگاپور باز (سوپر 500) به غیر از سه کنفدراسیون های قاره ای شد.

BWF گفت: با توجه به زمان سناریوی بعدی مجموعه ای از مسابقات نیز به حالت تعلیق درآمد.

“با توجه به COVID-19 شیوع بدمینتون جامعه را تجربه کرده است بی سابقه تعلیق به مسابقات بین المللی از اواسط ماه مارس سال 2020 به پایان مارس سال 2020 است.

“در حال حاضر آن را دشوار است برای پیش بینی زمانی که بعد از تورنمنت بین المللی برگزار خواهد شد با بیشتر مسابقات نیز انتظار می رود به حالت تعلیق در می و ژوئن.”

جهان بدن گفت: آن را به زمان برای تصمیم گیری در روند آزاد کردن رتبه بندی جهان به آن بستگی دارد که چگونه تقویم بین المللی به نظر می رسد یک بار همه چیز را بهبود بخشد.

“BWF ارائه خواهد شد اطلاعات بیشتر در دوره به دلیل توجه به روند چگونه رتبه بندی در نهایت خواهد شد “unfrozen’ پس از شروع از مدار بین المللی,” BWF گفت.

“اما آن را دشوار است به طرح دقیق روش تا زمانی که ما باید دقیق بررسی اجمالی از آنچه در تقویم بین المللی را مانند هنگامی که بازی از سر گرفته و به حالت تعلیق در مسابقات موکول شده است.

“ما به دنبال تعریف یک راه حل به unfreeze رتبه بندی در یک مبهوت راه برای جلوگیری از هر گونه افراطی رها کردن نقاط از قبلی مسابقات باعث شدید تاثیر بر رتبه بندی ساختار است.”

بسیاری از ستاره های بین المللی از جمله ساینا و Kashyap به حال پیشنهاد شده است که مدرک تحصیلی دوره بازی های المپیک توکیو تمدید شود در نور از مسابقات گرفتن لغو شد با توجه به شیوع کروناویروس.

بدن حاکم گفت: آن شروع خواهد شد بررسی المپیک صلاحیت سیستم اما یک تصمیم را از چند هفته.

“پس دیروز اعلام به reschedule توکیو 2020 المپیک از 23 جولای تا آگوست 8 2021, BWF در حال حاضر نیز آغاز روند بررسی برای تایید هر گونه تاثیر در المپیک صلاحیت سیستم” BWF گفت.

“لطفا توجه داشته باشید که عواقب ناشی از انجماد رتبه بندی جهان و نه خواهد شد به المپیک صلاحیت سیستم.

“این فرایند بررسی است و انتظار می رود تا چند هفته پس از آن BWF را بیشتر اعلام یک بار در هر شرایطی باید به دقت در نظر گرفته شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید