CAC به مصاحبه با پنج نامزد

این کریکت کمیته مشورتی (CAC) از BCCI تنظیم شده است به مصاحبه با پنج نامزد برای دو تا پست های خالی در مردان ملی انتخاب کمیته در روز چهارشنبه.

در حالی که BCCI جمهور Sourav Ganguly تصریح کرد که “جدید پنل انتخاب خواهد شد و انتخاب این تیم برای آفریقای جنوبی سری” پنج خواهد شد که به نظر می رسد برای مصاحبه هستند L. Sivaramakrishnan سونیل جوشی, Venkatesh Prasad, Harvinder سینگ و راجش Chauhan.

همچنین بخوانید: Ajit Agarkar, Venkatesh پراساد درخواست ملی انتخاب شغل

در روز سه شنبه CAC متشکل از S. مادان لعل Rudra Pratap Singh و Sulakshana Naik, ملاقات برای اولین بار از زمان تشکیل آن در ژانویه 31. هندو می داند که پس از رفتن را از طریق لیست از 44 برنامه های کاربردی در مشاوره با BCCI دفتر حامل CAC هرس آن را به پنج.

چسبیده به آن

لیست کوتاه باعث می شود آن را آشکار است که BCCI تصمیم گرفته است به سرهم بندی کردن با منطقهای را از انتخاب پنل.

همچنین بخوانید: یک نقش جدید برای Venkatesh پراساد

رئیس M. S. K. پراساد (منطقه جنوب) و Gagan خدا (مرکزی) هستند که جایگزین خواهد شد. با توجه به تجدید نظر rulebook از BCCI به منطقهای چیز اجباری نیست. اما BCCI bigwigs از جمله Ganguly, به نظر می رسد که باید به تصمیم به استیک با منطقهای فرمت پس از فشار از اعضای.

در حالی که Joshi پراساد و Sivaramakrishnan تگرگ از جنوب منطقه Harvinder و Chauhan نمایندگی مرکزی منطقه در طول بازی خود را روز.

آن را نمی تواند معین شود که آیا این مصاحبه برای دو اسلات خالی در junior و پنج در زنان انتخاب کمیته شده اند چاک دار برای چهارشنبه. این روند است که به احتمال زیاد به نتیجه گیری در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید