CAG گزارش: BJP به دنبال مرکزی آژانس پروب

BJP ملی, دبیر P. Muralidhar رائو به دنبال یک تحقیق توسط بانک مرکزی یا نیا به گزارش حسابرسی و حسابرس کل (CAG) که ناودان کرالا پلیس برای از دست رفته تفنگ و کارتریج های ویژه در آن واحد نظامی و شارژ آن با سوء استفاده از بودجه.

در یک کنفرانس خبری روز سه شنبه گفت که تنها یک آژانس مرکزی می تواند انجام یک نمایشگاه پروب به “قبر موضوع”. علاوه بر این مسئله فرض بر این اهمیت در این زمینه است که جای خواب سلول های مائوئیست ها و دیگر نیروهای افراطی به حال تراز وسط قرار دارد با شاخص تورم مصرف کننده(M) در دولت او گفت:.

آقای رائو در این شهرستان در ارتباط با این نتیجه از Ekta Yatra به رهبری BJP منطقه رئیس جمهور V. K. Sajeevan در روز سه شنبه.

در مورد ضد کا هم بزنید سازماندهی شده توسط شاخص تورم مصرف کننده(M) و کنگره و دیگر احزاب کرد و گفت که اعتراض تنها به یک رسیدگی به پاکستان بود که در مواجهه با انزوای بین المللی برای کمک های مالی و حمایت از تروریسم است.

“گمراه کننده اقلیت ها

شاخص تورم مصرف کننده(M) بود و گمراه کننده به جوامع اقلیت به ویژه مسلمانان در نام کا که ارائه حق شهروندی به اقلیت های مذهبی رو آزار و اذیت همسایه کشورهای اسلامی از پاکستان و بنگلادش و افغانستان است. این کا تا به حال هیچ چیزی برای انجام با تابعیت صرف نظر از دین و مذهب آقای رائو گفت.

او تعجب که چرا شاخص تورم مصرف کننده(M) بوده و به دنبال تابعیت برای مسلمانان از پاکستان و Rohingya مسلمانان از ایالت راخین میانمار. هیچ شهروند هند را قبول منطق خود را. در همان زمان شاخص تورم مصرف کننده(M) هرگز صحبت یک کلمه به نفع آسامی زمانی که آنها تا به حال یک مشکل جمعیتی و یا زمانی که کشمیری Pandits آواره شدند, او گفت:.

او را متهم به احزاب چپ ایجاد ترس روان پریشی در میان مسلمانان است. این بود که میخواهد حزب کمونیست هند که تایید قطعنامه پاکستان از مسلم لیگ که برای ایجاد پاکستان, او گفت:.

BJP رهبر گفت که مسلمانان هند بودند که موجب پس از افزایش غیر مسائل مانند NRC بود که حتی بحث شده است توسط دولت است.

قبل از گرفتن هر تصمیم دولت می خواهم در مورد این موضوع و رسیدن به یک توافق با همه ذینفعان و دولت او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>