کالیفرنیا تعطیل کسب و کار و مدارس به عنوان شیوع کروناویروس رشد می کند

کالیفرنیا فرماندار روز دوشنبه کلمپ محدودیت های جدید در کسب و کار به عنوان coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان افزایش یافت و دولت دو تا از بزرگترین مناطق آموزش و پرورش در لس آنجلس و سن دیگو گفت: کودکان خواهد بود ساخته شده در خانه بمانند تا ماه اوت.

فرماندار گاوین Newsom یک دموکرات دستور داد بارها را بسته و رستوران و سینما و باغ وحش و موزه ها در سراسر کشور پرجمعیت ترین دولت را متوقف داخلی عملیات. ورزشگاه کلیساها و سالن مو باید در 30 سخت ترین ضربه شهرستانهای استان است.

“این وقت را بر همه ما و به رسمیت شناختن soberly که COVID-19 است و نه دور از هر زمان به زودی, تا زمانی که یک واکسن و/یا موثر درمانی” Newsom گفت: در اخبار جلسه. فرماندار به نام حرکت بحرانی ناشی از یک افزایش در COVID-19 مواردی است که باید تیره و تار بیمارستان در چند کالیفرنیا روستایی شهرستانهای استان است.

عمومی مدارس برای لس آنجلس و سن دیگو که آموزش یک ترکیب 7,06,000 دانش آموزان و استخدام 88,000 مردم گفت: در بیانیه مشترک آنها را آموزش آنلاین تنها زمانی که مدرسه رزومه در ماه اوت با استناد به “مبهم و متناقض” علم و دولت دستورالعمل.

مناطق گفت: کشورهایی که با خیال راحت بازگشایی مدارس انجام داده اند تنها پس از استقرار در کاهش میزان عفونت و بر روی تقاضا coronavirus تست. “کالیفرنیا است نه” بیانیه افزود: “آسمان موشک عفونت نرخ چند هفته گذشته آن را روشن همه گیر نیست و تحت کنترل است.”

این اتحادیه به نمایندگی از لس آنجلس معلمان تحسین استراتژی در بیانیه ای جداگانه منتشر شد و در مدت کوتاهی پس از مدرسه آتن اعلام شد. “در این صورت نگران کننده ای افزایش COVID موارد عدم بودجه لازم از سوی دولت برای باز کردن مدارس با خیال راحت و outsized خطر مرگ مواجه شده توسط طبقه کارگر جوامع رنگ وجود دارد واقعا هیچ انتخاب دیگری که قرار داده نمی شود و جان هزاران نفر در خطر” ایالات معلمان لس آنجلس گفت.

مناطق برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن

تصمیم به لغو کلاس های حضوری قرار می دهد این منطقه در تقابل با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او ممکن است خودداری بودجه فدرال و یا حذف مالیات معاف وضعیت از سیستم مدرسه که حاضر به بازگشایی شده است. بیشتر بودجه آموزش و پرورش می آید از دولت های ایالتی و محلی.

مقامات دولت گفته اند که داده ها نشان می دهد نیست که حضور در مدرسه می تواند برای کودکان خطرناک است چرا که عفونت خود را با نرخ به مراتب کمتر از جمعیت ،

در پاسخ به کالیفرنیا ولسوالی’ اعلام کاخ سفید تصریح کرد که سناریوی ایده آل برای دانش آموزان برای رفتن به مدرسه. “امیدوارم لس آنجلس و سن دیگو وجود دارد می توانید به زودی به عنوان به خوبی به عنوان این است که آنچه که بهترین است برای کودکان” سخنگوی جاد گوزن گفت.

Newsom که گفت: در این بیماری همه گیر است که آن را تا به محلی مدارس به منظور تعیین بهترین روش برای آموزش دانش آموزان خود را تشویق می کردند این اطلاعیه توسط لس آنجلس و سن دیگو. اما جمهوری خواهان با انتقاد از استانداری برای عدم صدور ایالت دستورالعمل برای مدارس در طول بحران بهداشت و درمان.

“در حالی که او همچنان به سرزنش کالیفرنیا برای شکست خود را در رهبری خواسته های خود را به ما نزدیک کسب و کارهای کوچک و عدم جهت در باز شدن مدارس بیشتر خواهد شد آسیب کالیفرنیا کودکان مدرسه و کسب و کارهای کوچک که سوخت به اقتصاد ما” جسیکا Millan پترسون معاون کالیفرنیا حزب جمهوری خواه گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

کالیفرنیا همراه با فلوریدا و آریزونا و تگزاس به عنوان ظهور جدید ایالات متحده در فاصله این بیماری همه گیر. عفونت افزایش یافته است به سرعت در حدود 40 50 متحده بیش از دو هفته گذشته با توجه به رویترز تجزیه و تحلیل. با وجود نزدیک به 28,000 جدید COVID-19 نفر در دو روز گذشته در فلوریدا دیزنی جهان در اورلاندو استقبال عمومی در روز شنبه برای اولین بار از ماه مارس با مهمانان نیاز به پوشیدن ماسک های تحت حرارت چک نگه دارید و از لحاظ فیزیکی از هم جدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>