اعضای Samajwadi Vichar Yatra درگیر در ایجاد آگاهی در برابر کا, NPR و NRC وارد Berhampur در Odisha در روز شنبه پس از سفر از طریق 11 متحده است.

Yatra آغاز شده از دهلی نو در ژانویه 30 و نهفت در حیدرآباد در مارس 23. شده است, گرفته شده توسط یک سازمان به نام “Samajwadi Samagam’. چندین سازمان دیگر مانند Rashtra Seva Dal, Hind Mazdoor سبها ملی هماهنگی عمومی جنبش (NAPM), همهمه, بهارات Ke ورود یوسف Meher Ali, مرکز, مردم, انجمن در مردمی عمل و حرکت فدراسیون در حال حامیان این yatra.

اعضای yatra استقبال شد در Berhampur توسط فعالان حقوق بشر از جمله رئیس جمهور Jan Jagran Abhiyan Madhusudan Sethi و فعال اجتماعی ربیع رته. Yatra است که توسط رهبری دبیر کل Samajwadi Samagam, Arun Srivastava است که convener از این کمپین و شرکت convener دکتر Sunilam.

درخواست برای حل,

آقای Srivastava و دکتر Sunilam به دادگاه تجدید نظر Naveen Patnaik دولت به تصویب یک قطعنامه در مجلس ایالتی در برابر کا NRC و NPR. به گفته آنها 14 متحده در حال حاضر تصویب مشابه قطعنامه و Odisha باید به دنبال این روند برای حفاظت از حقوق اساسی شهروندان است.

آنها خواستار آن شدند که مقدار زیادی از پول است که مورد استفاده قرار گیرد برای اجرای “ضد مردم” کا, NPR و NRC در کشور باید مورد استفاده قرار گیرد به منظور افزایش اشتغال تضمین برای فقرا است.

آنها ادعا شده که از طریق demonetisation GST لغو ماده 370, کا, NPR و NRC با BJP دولت در مرکز را نابود کرده است اقتصاد این کشور است. “ما احساس می کنیم تعداد زیادی از شهروندان کشور ما نمی خواهد شرکت در سرشماری به دلیل NPR و NRC و هیچ قانون وجود دارد و در کشور ما برای اقدام علیه آنها را برای عدم افشای شخصی و اطلاعات خصوصی” دکتر گفت: Sunilam.

آنها همچنین بحرانی عظیم محدودیت های که در محل قرار داده و بیش از COVID-19 تهدید. “در جای ایجاد coronavirus وحشت اتحادیه دولت باید سعی کنید برای پایان دادن به جمعی از نفرت ویروس” گفت: آقای Srivastava.

به عنوان بخشی از yatra آنها نیز ایجاد آگاهی در برابر افزایش بیکاری و جابه جایی. آنها همچنین خواستار آزادی همه زندانیان سیاسی در جامو و کشمیر برای شروع روند دموکراتیک انتخابات به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

از Berhampur, این yatra به Bhubaneswar, Cuttack انگول و سمبلپور قبل از ورود به, West Bengal.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی