کانادا دادگاه رو پناهندگی توافق با آمریکا

یک دادگاه در کانادا یکشنبه باطل کشور امن سوم کشور توافق با ایالات متحده حاکم عناصر قانون را نقض قانون اساسی کانادا تضمین آزادی و امنیت.

اما دادگاه فدرال عدالت ان ماری مک دونالد تاخیر در اجرای تصمیم او برای شش ماه به پارلمان کانادا زمان برای پاسخ.

“من نتیجه گیری کرد که مقررات وضع” (امن سوم کشور توافق) تجاوز تضمین در بخش 7 از منشور” خانم مک دونالد نوشت: در تصمیم او با اشاره به منشور کانادایی حقوق و آزادی های کانادا قانون اساسی است. “من همچنین به این نتیجه رسیدند که این تخلف قابل توجیه نیست در بخش 1 این منشور است.”

تحت توافق مهاجران که می خواهند به دنبال پناهندگی در کانادا و در حال حاضر خود را در زمین بنادر از ورود از ایالات متحده در حال بازگشت به آمریکا گفت: به دنبال پناهندگی وجود دارد.

اما اگر آنها درخواست پناهندگی در کانادا خاک در یک مکان دیگر از یک مقام رسمی عبور از مراحل مجاز به رفتن به جلو. در اکثر موارد پناهندگان منتشر می شوند و اجازه زندگی در کانادا با استفاده از سخاوتمندانه رفاه اجتماعی در حالی که مزایای پناهندگی خود را برنامه های کاربردی در حال بررسی یک فرایند است که می تواند سال ها طول بکشد.

در پاییز گذشته سازمان عفو بین الملل کانادا شورای پناهندگان کانادا شورای کلیساهای شکایت کرد با این استدلال که دولت کانادا است و هیچ تضمینی وجود ندارد که کسانی که به ایالات متحده بازگشت امن خواهد بود چرا که از درمان مهاجران توسط دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اصلی چالش قانونی ذکر گسترده بازداشت پناهجویان که در حال برگشت از کانادا و جدایی از پدر و مادر و کودکان به عنوان نمونه ای دیگر از, چرا آمریکا نیست “امن” کشور برای مهاجران تازه وارد.

مریم-لیز قدرت یک سخنگوی کانادا امنیت عمومی وزیر بیل بلر گفت که آنها آگاه بودند از این تصمیم.

“اگر چه دادگاه فدرال ساخته شده است آن حاکم است که تصمیم گیری می کند آمده در اثر تا ژانویه 22nd, 2021,” خانم قدرت گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “امن سوم کشور توافق باقی مانده است در اثر.”

روز چهارشنبه سه گروه که واصل طرح دعوی در دادگاه گفت که آنها با استقبال از تصمیم و خواست دولت کانادا به درخواست تجدید نظر. این گروه همچنین خواستار کانادا برای جلوگیری از بازگشت پناهجویان به ایالات متحده بلافاصله.

“امن سوم کشور توافق شده است منبع قبر نقض حقوق بشر برای سال های بسیاری به صراحت تایید کرد در این حکم گفت:” الکس Neve دبیر کل سازمان عفو بین الملل کانادا یکی از گروه های است که به ارمغان آورد و طرح دعوی در دادگاه. “که نمی توان اجازه داد برای ادامه یک روز بیشتر.”

یک ایمیل ارسال به وزارت امور خارجه ایالات متحده در واشنگتن به دنبال نظر شد و بلافاصله بازگشت.

سابق وزارت امنیت داخلی ایالات متحده وابسته در اتاوا کمک کرد که کار بر روی جزئیات اجرای توافقنامه گفت: این حکم بیشتر به انتقاد از دولت کانادا برای ارسال پناهجویان به ایالات متحده در راه است که نقض منشور کانادایی.

“قطعا آن را گسترده انتقاد از سیاست های ایالات متحده از بازداشت asylum-seekers,” ترزا قهوه ای, در حال حاضر مدیر مهاجرت و عبور از مرز سیاست در مرکز سیاست دو حزبی در واشنگتن گفت: در چهارشنبه ایمیل.

پس Donlad مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017, دهها هزار نفر از مردم عبور کرده اند به کانادا در مکان های بین بنادر از ورود به جایی که آنها دستگیر شدند اما پس از آن قادر به پرونده پناهندگان ادعا می کنند.

بسیاری از این مهاجران که به آمریکا از سراسر جهان – سوریه, کنگو, هائیتی و جاهای دیگر خواهد سفر به شمال ایالت نیویورک و سپس به Roxham جاده در شهر چاپلین یک backroad که مرده به پایان می رسد در مرز. وجود دارد که آنها راه می رفت در سراسر دستگیر شدند و معمولا منتشر امیدوار کانادا سیاست را از امنیت آنها بر این باورند که فضای سیاسی در ایالات متحده نیست.

تحت قوانین ویژه ای راه اندازی شده توسط ایالات متحده و کانادا برای مقابله با COVID-19 همه گیر ترین که عبور غیر قانونی در هر دو جهت در حال حاضر بلافاصله بازگشت به کشور دیگر است.

سازمان هایی که در زمینه کت و شلوار استدلال کرد که اگر توافق است رها شده و آن را اجازه می دهد کانادا به دیدار آن تعهدات قانونی برای درمان پناهجویان و اجازه می دهد مردم را به خود را در حال حاضر در بنادر از ورود پایان نامنظم گذرگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>