نخست وزیر کانادا جاستین ترودو را دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو را دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

ترودو گفت: شب که سوفی Grşgoire ترودو است که قطع هست و باقی خواهد ماند و در انزوا.

“نخست وزیر است و در سلامتی و بدون علائم است. به عنوان یک اقدام احتیاطی و به دنبال مشاوره از پزشکان او را در انزوا برای یک دوره برنامه ریزی شده از 14 روز” بیانیه ای گفت:.

آقای ترودو لغو یک جلسه در شخص با کانادا استانی premiers.

مخالفت رهبر NDP Jagmeet سینگ نیز کار از خانه پس از احساس ناخوشی. آقای سینگ گفت او شده است در تماس با یک پزشک و آنها باور نمی کنم او به این ویروس بود اما توصیه به محدود کردن تماس با مردم تا زمانی که او احساس می کند بهتر است.

انتاریو و کانادا و پرجمعیت ترین استان این است که بسته شدن مدارس تا آوریل 5.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت درخواست همه مردم از بازگشت از سفر خارج از کشور به خود منزوی برای 14 روز. اندازه گیری خواهد بود و اجباری برای تمام کارمندان دولت.

بریتیش کلمبیا افسر بهداشت دکتر بانی هنری گفت: این استان است “به شدت مشاوره” از مردم برای سفر به خارج از کانادا از جمله به U. S و گفت: هر کسی که بخواهد برای این کار باید از خود جدا برای 14 روز پس از بازگشت.

“این بدان معناست که هیچ سفر به دیزنی لند سفر به پاریس یا برلین یا بویز” بریتیش کلمبیا وزیر بهداشت آدریان دیکس گفت. “هر کسی که بخواهد به سفر به خارج از کانادا باید دور ماندن از کار و یا مدرسه و یا 14 روز پس از بازگشت خود را. که مسئولیت چیزی است که ما نسبت به شهروندان ما.”

“ما شده ایم به تماشای آنچه اتفاق می افتد در واشنگتن شده اند و در تماس با همکاران ما در واشنگتن است. آنچه که آشکار شد برای من بیش از 24 ساعت گذشته تا چه حد از جامعه گسترش در بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از جوامع مختلف در ایالات متحده” دکتر هنری گفت.

کانادا دارای بیش از 140 تایید موارد با یک مرگ – سالمندان خانه سالمندان ساکن در بریتیش کلمبیا. ایالات متحده تا به حال 40 مرگ و میر بیش از سه چهارم آنها در واشنگتن است. از شنبه بعد از ظهر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده در مورد 1,260 ایالات متحده بیماری.

آلبرتا برتر جیسون کنی همچنین از مردم خواست تا از خود جدا اگر آنها در حال بازگشت از خارج از کشور.

“ما در حال حاضر توصیه که هر کسی بیش از سن 65 برای جلوگیری از سفر به خارج از استان اگر آنها می توانید آن را جلوگیری از” آقای کنی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید