تنها چند روز پس از فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی قرار دادن کشور در کامل مستند حالت برگزارکنندگان جشنواره فیلم کن اعلام کرده اند که این رویداد خواهد شد به تعویق افتاد.

با توجه به تنوعاین سازماندهی تیم تایید کرد که این جشنواره دیگر نمی خواهد در برنامه ریزی اصلی تاریخ مارس 12 تا 23 و گزینه های دیگر بودند در نظر گرفته شده از جمله نسبت به پایان ماه ژوئن است.

بیانیه ای نیز منتشر شد این جشنواره می آید که پس از هفته ها از تعجب اگر آن را به اتفاق می افتد به خصوص پس از لغو دیگر جشنواره های فیلم مانند ترایبکا, South by Southwest و غيره در چند هفته اخیر.

“در این زمان از بهداشت جهانی بحران افکار ما رفتن به قربانیان COVID-19 و با ما ابراز همبستگی ما با همه کسانی که در حال مبارزه با بیماری” خواندن این بیانیه اضافه میکند: “به محض این که توسعه فرانسوی و بین المللی و وضعیت سلامت ما اجازه خواهد داد برای ارزیابی امکان واقعی ما را تصمیم ما شناخته شده مطابق با ما در حال انجام مشاوره با دولت فرانسه و جشنواره کن’ تالار شهر و همچنین با جشنواره اعضای هیئت مدیره صنعت فیلم حرفه ای و همه همکاران از این رویداد است.”

این سازمان همچنین اظهار داشت: “در عین حال, Festival de Cannes آشنایی آن پشتیبانی آوازی به همه کسانی که بصورتی پایدار و محکم همه را به احترام به کلی مستند و از آنها بخواهید برای نشان دادن همبستگی در این زمان دشوار است برای کل جهان است.”

این اولین بار است که به جشنواره کن جشنواره به تعویق افتاده است از زمان آغاز آن در سال 1946. آن لغو شد یک بار پیش از آن در سال 1968 در سراسر کشور دانش آموزان شورش در فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی