نمی تواند انجام امتحانات در سناریوی حال حاضر: دولت

این ماهاراشترا دولت آن موضع در سال آخر دانشگاه امتحانات روشن در روز دوشنبه بیان کرد که آن را نمی خواهد بود قادر به انجام آنها با توجه به COVID-19 وضعیت در دولت است.

وی پس از دیدار از ماهاراشترا مدیریت بحران اقتدار به ریاست وزیر Uddhav Thackeray که در آن امکان انجام نهایی سال امتحانات سپتامبر به عنوان در هر دستورالعمل توسط کمیسیون مالی دانشگاه (UGC), مورد بحث قرار گرفت.

‘نه در برابر امتحانات’

صحبت با خبرنگاران پس از جلسه دولت بالاتر و ویژگی های وزیر آموزش و پرورش Uday Samant گفت دولت است در برابر امتحانات. “اما آن است که با توجه به COVID-19 وضعیت امتحانات نمی تواند انجام شده در سناریوی حال حاضر,” او گفت:. آقای Samant گفت: دولت خواهد شد بحث در مورد این موضوع با نه کشورهای دیگر که در حال حاضر تصمیم به برگزاری امتحانات.

“در حال حاضر چندین دانشکده خوابگاهها و مدارس استفاده می شود به عنوان قرنطینه امکانات برای بیماران رمان coronavirus. بسیاری از دانش آموزان را مجبور به بازگشت به روستاهای بومی خود. کتاب کامپیوتر و نوت بوک گذاشته شده اند در این دانشگاه گفت: یادآوری است که دانش آموزانی که به نظر می رسد برای امتحانات در بنگلور به پایان رسید تا با این ویروس آلوده.

او گفت: 13 گروه های آموزشی غیر کشاورزی دانشگاه فرستاده اند در نوشته ارسالی به دولت توضیح مشکلات در برگزاری امتحانات در حال حاضر. “دانش آموزان و والدین نیز در مقابل انجام امتحانات. UGC است گفت: به ارائه دستورالعمل برای انجام معاینات اما آن را آماده به مسئولیت سلامت lakhs از دانش آموزان که به نظر می رسد برای امتحان؟”

شانس دوم

آقای Samant روشن است که دانش آموزان داده خواهد شد نمرات/نمرات بر اساس عملکرد خود را در سال های گذشته. “کسانی که احساس می کنید که آنها می تواند به بهبود عملکرد آنها خواهد شد یک فرصت به نظر می رسد برای امتحانات بعد از این وضعیت بهبود یافته است,” او گفت:, و اضافه کرد که کسانی که می خواهند به نظر می رسد برای امتحان باید آن را در نوشتن به نگران دانشگاه.

“دانشگاه ها بحث خواهد شد با توجه به منطقه مربوطه جمع و اعلام تاریخ آزمون,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>