نمی توانید اشتباهات احمقانه با سخت تر بازی های آینده می گوید: Harmanpreet Kaur

کاپیتان Harmanpreet Kaur در روز پنج شنبه rued ناتوانی از batters های ارتباطی در خوب شروع می شود و هشدار آنها را در برابر ساخت “اشتباه احمقانه” را به عنوان آنها به دنده تا برای مسابقات بزرگتر در ICC زنان T20 جام جهانی.

هند غیر قابل پیش بینی متوسط-سفارش بارها حیف و میل خوب شروع می شود و در نهایت حل و فصل نمرات پایین.

روز پنجشنبه هند دوباره نوشته شده از یک زیر پر 133 هشت برابر نیوزیلند اما هنوز موفق باریک چهار اجرا پیروزی برای ورود به نیمه نهایی از نمونه ممتاز ویژه نمایش به لطف پر زرق و برق عملکرد از پرتاب کنندگان که محدود مخالفان خود را به 129 برای شش.

 

با این پیروزی هند در روز پنج شنبه اول شد تیم به مهر نیمه نهایی نقطه در T20 جام جهانی.

“این احساس بسیار خوبی است که تیم خود را انجام می دهد بعد در روز است. هنوز هم ما همان اشتباهات پس از اول خوب ده اور ما یک شروع خوب است اما نمی تواند حمل شتاب” Kaur گفت: بعد از بازی.

“ما نمی توانیم اشتباهات احمقانه با سخت تر از بازی های آینده. Shafali (Verma) است که به ما خوب شروع اولیه اجرا می شود بسیار مهم است برای ما,” او اضافه شده است.

جوان Shafali بود حکم این بازیکن از بازی برای به ثمر رساند 34-توپ 46 و 16 ساله بود که آمدیم با عملکرد خود را.

“احساس خوب با اجرای بسیار شاد می خواهم به انجام این کار. من منتظر توپ سست و تبدیل آن گفت:” Shafali.

نیوزیلند کاپیتان سوفی Devine تقدیر او تیم بولینگ تلاش برای محدود کردن هند به یک کل.

“من فکر می کردم ما یک کار فوق العاده برای محدود کردن آنها پس از Shafali را شروع کنید. ما متناسب با شرایط تنظیم خطوط ما و طول برده و آنها را” او گفت:.

“راه این تیم تقریبا بسته شده از این بازی فوق العاده بود آملیا Kerr انجام یک کار فوق العاده نزدیک به پیروزی در آن برای ما در پایان. ما قطعا نمی تواند ساکن در این یا اخم در مورد آن بیش از حد طولانی ما بنگلادش بعدی.”

ما به عنوان خوانده شده و رسیدگی به شرایط بهتر در حال حاضر: Bhatia

چوگان-حافظ batswoman Taniya Bhatia می گوید: هند تیم رو بهتر است در خواندن و دست زدن به موقعیت های مختلف که مشهود بود اخیر سه سری در استرالیا.

در T20 tri-سری بازی های برگزار شده درست قبل از جام جهانی, هند تا به حال مورد ضرب و شتم هر دو در انگلستان و استرالیا در حالی که تعقیب بزرگ بالغ قبل از از دست دادن نهایی به میزبان با 11 اجرا می شود در ملبورن.

“در طی 12 تا 14 ماه ما زیادی بهبود یافته به عنوان یک واحد. ما وقتی در یک موقعیت مثبت. ما شده ایم بازی خوبی را تا کنون پس از سه سری. من فکر می کنم ما باید خیلی بهتر به عنوان یک تیم در حال کار کردن و نحوه رسیدگی و جزئیات شرایط خوب” Bhatia گفت.

“نتایج به نفع ما, اما ما نیاز به نگه دارید تا حرکت. اگر ما فراموش کردیم که در آن به خوبی انجام خواهد داد و امیدوارم ما می توانیم برنده نهایی” Bhatia اضافه شده است.

دعوت به بت هند نوشته شده زیر پر 133 هشت در گروه A بازی با Shafali Verma بالا به ثمر رساند با 34-توپ 46 و Bhatia پنوماتیک با 25-توپ 23.

اما آنها تولید منظم عملکرد با توپ برای محدود کردن نیوزیلند به 129 برای شش خود را به ثبت نام سومین پیروزی متوالی در این مسابقات و مهر و موم در آخرین چهار نقطه.

با این پیروزی هند در صدر گروه A مورد ضرب و شتم و استرالیا و بنگلادش در دو تفرج.

Bhatia خوشبین است که خود را مورد قطعا خوب در مسابقات باقی مانده از این مسابقات است.

“ما در حال بازی آن را فقط یک یا دو فرد بازی که در آن ما در مورد موفق به انجام است. Shafali است که ما به یک شروع خوب و بقیه از ما در مورد طول خواهد کشید تا مسئولیت” او گفت:.

Bhatia گفت که او باز است به خفاش در هر موقعیت را برای این تیم ایجاد کند.

“من می توانید خفاش خوبی نظم و من می دانم که من قادر به نمره اجرا می شود وجود دارد,” او گفت:.

هند بازی خواهد کرد سریلانکا در آخرین بازی در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>