نمی تواند به هر تیم آرامی را تغییر تمرکز به نیمه نهایی پس از SL برخورد: Harmanpreet

هندی زنان کاپیتان تیم Harmanpreet Kaur روز جمعه اصرار داشت که او سمت خود را نهایی بازی ICC زنان T20 جام جهانی در برابر سریلانکا به طور جدی قبل از تغییر تمرکز به نیمه نهایی رسید.

هند اول شد طرف به بادبان را از طریق به مرحله حذفی پس از تامین برنده در برابر میزبان و مدافع عنوان قهرمانی و استرالیا و همچنین بنگلادش و نیوزیلند در اولین هفته از این مسابقات است.

“من می دانم که ما باید واجد شرایط اما بعد از بازی است که هنوز هم بسیار مهم برای ما است. ما خواهد بود با در نظر گرفتن سریلانکا بسیار جدی” Harmanpreet گفت.

“آنها شده ایم به خوبی انجام می دهند. من می دانم که آنها برنده بازی اما آنها تقریبا وجود دارد در هر دو موارد است. ما خواهد بود با در نظر گرفتن آن را بسیار جدی قبل از اینکه ما شروع به فکر کردن در مورد نیمه نهایی,” او اضافه شده

پیروزی بر سریلانکا در روز شنبه را ببینید هند گروه بالا و سر به نیمه نهایی بالا در اعتماد به نفس.

“ما سعی می کنیم به هر حلقه در تمام بازی های ما. هر حلقه است که یکی از مهم در این سطح. ما فقط باید سعی کنید و چوب به طرح ما به خصوص به خارج از Chamari Athapaththu زود است. که بسیار مهم خواهد بود.” Harmanpreet گفت.

سریلانکا مسلما تا به حال سخت ترین شروع مسابقات از دست داشتن در نیوزیلند و استرالیا در افتتاحیه دو بازی و در حال حاضر در فرم هند در انتظار و سپس در گروه سوم ثابت.

اما سریلانکا به استرالیا توانا ترساندن در پرت با کاهش میزبان به 10 به صورت سه در اوایل اور.

سریلانکا جانباز Shashikala Siriwardena – که بازنشسته خواهد شد از تمام فرمت های از این بازی در پایان این مسابقات پس از 17 سال – است که به او افتخار تیم مبارزه تا کنون, اما اذعان کرد که این امر می تواند یک ناامیدی بزرگ اگر آنها موفق به ثبت یک پیروزی در وداع با مسابقات.

“ما می خواهیم به پیروزی در دو بازی بعدی. ما به خوبی در برابر استرالیا و نیوزیلند اما ما نمی تواند آن را تبدیل به یک برنده” Siriwardena گفت.

“ما باید به آنچه که ما انجام داده اند و در مسابقات قبلی مقابل هند اما در همان زمان ما نیاز به تصحیح اشتباهات ما در حال تکرار به خصوص در فیلدینگ,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>