نمی توانید صبر کنید برای دریافت Virat Kohli را اعلام مناسب-دوباره ترنت Karl

وجود دارد هیچ نیم اقدامات مناسب-دوباره نیوزیلند سرعت آن ترنت Karl که آماده برای به چالش کشیدن هند کاپیتان Virat Kohli در بازگشت خود را به بین المللی کریکت در دو سری تست شروع در اینجا در روز جمعه.

Boult بود از عمل در شش هفته گذشته به دلیل شکستگی در دست راست او پایدار در طول روز بوکس آزمون برابر استرالیا و از دست رفته را محدود اور پا از هند و سری.

همچنین بخوانید: هند به بازی شب و روز آزمون در استرالیا

بازگشت به قالب سنتی چپ-arm سریع کاسه ساز ساخته شده خود را اولویت های روشن پیش از این آزمون برای اولین بار.

“که شخصا چرا من بازی بازی برای بچه ها می خواهم که (Kohli) و آزمون خودم در برابر آنها, بنابراین من نمی توانم صبر کنید برای دریافت در گیر کرده. اما او یک بازیکن استثنایی. هر کس می داند که چگونه بزرگ او این است که” Karl گفت: ارسال یک هشدار پس از فرود در پایتخت برای باز کردن آزمون.

حوضه رزرو پیگیری خواهد شد بسیاری برای seamers و در شرایط مساعد به درز, بازی بولینگ یک پیرزن زیرک مشتری مانند Karl ممکن است به اثبات می شود یک تعداد انگشت شماری.

“من آماده شدن برای یک جامد جدا. آن را به طور کلی بسیار خوب است در اینجا می رود و فاصله کامل (پنج روز). من لذت بردن از بازی در اینجا تاریخ است که در آن درگیر هستند و آن را برای رفتن به یک هفته هیجان انگیز ساخت. من نمی توانم صبر کنید برای دریافت وجود دارد گفت:” 30 سال است که گرفته شده 256 درها از 65 آزمون.

آن را خسته کننده برای او به سمت دریافت walloped 0-5 در T20 series اما هیجان انگیز را به زمانی که آن را کردم آن موجو در پس از آن یک dayers. سیاه کلاه برنده 3-0 در 50 بیش از فرمت.

“من فکر می کنم آن است که آنچه در آن است. من درست کردم برای قرار دادن شش یا تا هفته پشت سر من و فقط پشت خودم به خارج وجود دارد و آیا چیزی که من” گفت: Karl که با گرم شدن توسط یک باشگاه بازی در منظره توپو زمین.

“من هل دادن در دراز مدت است. من فکر می کنم یک زن و شوهر از clubbies از Taupo واقعا لذت می برد که. این یک بعد از ظهر خوب” اضافه شده ریسر که نازل هشت اور در یک بازی دوستانه برای او در باشگاه دانشجویان.

حرفه ای, Karl تا به حال به دروغ پایین به دلیل مصدومیت اما آن را نیز یک استراحت خوب به عنوان او و همسر لانا استقبال فرزند دوم خود را.

“با داشتن برخی از زمان به دور از بازی و داشتن پسر دوم من یک زن و شوهر از هفته پیش در آمد بسیار خوب زمان” گفت: Karl.

مبارزه مناسب همه او می خواهد در حال حاضر است برای دریافت نگه دارید از یک kookaburra و یک چند به دم به Kohli و شرکت.

“من گرسنه هستم به اینجا و نمی توانید صبر کنید به عقب بر گردیم در سفید و قرمز توپ در حال حرکت در اطراف,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>