Cheteshwar Pujara می یابد مداوم سر و صدا بیش از اعتصاب خود را با نرخ یک نی نی ناعادلانه و می خواهد برای روشن کردن یک بار و برای همه است که او کردم تا به حمایت کامل از تیم مدیریت که درک “اهمیت” از سبک خود را از بازی.

همچنین بخوانید: Cheteshwar Pujara: کردم بهتر است در برخورد با شکست

در سن اسلم و صدای جیرجیرک Pujara به ارمغان می آورد لذت برای از purists از بازی های پنبه حلاجی شده و بدون هیچ گونه نگرانی بیش از حد در مورد اعتصاب-رای. اما به درک کسی که تجسم صبر و شکیبایی در تست کریکت است ممکن است درخواست بیش از حد از “وای”.

در هفته گذشته نرم-صحبت 32 ساله از راجکوت در بر داشت خود را در پایان دریافت دوباره در رسانه های اجتماعی به عنوان او سخت راه خود را به 66 خاموش 237 توپ در Ranji جایزه نهایی در برابر بنگال.

به اعتبار خود او غلبه تب و عفونت گلو برای به اشتراک گذاشتن یک بازی در حال تغییر ایستاده با Arpit Vasavada کمک Saurashtra به خود را قبل از ازدواج عنوان و بر اساس نوبت اول منجر شود.

آن است که آیا بازی برای Saurashtra یا هند Pujara استفاده می شود به ثابت پچ پچ در اطراف خود اعتصاب-رای.

“من فکر نمی کنم وجود دارد بیش از حد صحبت کنید (در داخل). در رسانه های آن توضیح داده شده است متفاوت است اما مدیریت تیم شده و پشتوانه من در این به طور کامل. هیچ فشاری وجود دارد از کاپیتان مربی و یا هر کس دیگری” Pujara که در حال حاضر در حال گرفتن مقدار مورد نیاز هم خانواده با توجه به COVID-19 شیوع گفت PTI.

همچنین بخوانید: Cheteshwar Pujara: شما را تبدیل به حتی بیشتر مصمم هنگامی که شما در حال benched

“من فقط می خواهم برای روشن است که وقتی که می آید به اعتصاب رای مردم شروع به اشاره به سمت مدیریت تیم را بر روی آن وجود دارد اما هیچ فشاری بر من در همه. تیم مدیریت می داند من سبک بازی و اهمیت آن.”

ادراک شمارش

برای کسی که به طور متوسط 48.66 در 77 آزمون ادراک تعداد کمی.

“سوال این است که خواسته شده بود در رسانه های اجتماعی (در طول Ranji نهایی) بود “چرا من با توجه به نمره X تعداد اجرا می شود’? آیا من با توجه به این که هیچ نمی دانم. کار من این است که مطمئن شوید که تیم برنده در تمام زمانها.

“مردم باید این تمایل به دقت اشاره کردن به یک نفر است اما فقط در مورد من نیست. اگر شما نگاه کنید در هر سری تست که در آن من را به ثمر رساند اجرا می شود و کمی از زمان مخالفت با ضربه بسیاری از آنها را به مصرف همان تعداد از توپ.

“من می دانم که من نمی تواند یک David Warner یا Ganesh raina vijay اما اگر طبیعی رودخانه زمان طول می کشد هیچ اشتباهی در آن است.”

همچنین بخوانید: Ranji جایزه 2019-20: Pujara Jackson بیش از حد گرم برای کارناتاکا

کل پنبه حلاجی واحد تا به حال یک زمان سخت در نیوزیلند با 0-2 از دست دادن آزمون به مناسبت پایان فصل بین المللی. Pujara جمع آوری پنج نیم قرن در این فصل از جمله یکی در نیوزیلند اما نمی تواند اضافه کردن به 18 صدها نفر.

“مردم انتظار دارند بزرگ می زند از من. من همیشه خودم را به چالش نمره 100 اما به طور متوسط نزدیک به 50 در آزمون معنی است که شما به ثمر رساند نیم قرن تقریبا در هر نوبت دوم.

“استانداردهای من همیشه بالا است و من راضی نیستم با این فصل است که من تا به حال, اما من نمی خواهد اسمش بد در همه.”

فشردن طولانی برانگیخته Pujara

آن را ممکن است خسته کننده و طاقت فرسا برای اکثر طرفداران حلاجی زمان و پوشیدن و مخالفان برانگیخته Pujara ترین. پرسید که چرا آنها نمی توان آن را مانند او را هر بیشتر Pujara به عملی پاسخ.

“من فکر نمی کنم آن است که در حال کاهش است (هنر پنبه حلاجی شده ، وجود دارد این است که ارزش آن است. ممکن است جوانان تمایلی نسبت به این فرمت. این یک واقعیت است که وجود دارد بیشتر بازی ها در سفید-توپ کریکت. یک جوانی می خواهم به بازی کوتاه فرمت به دلیل آن است که از نظر مالی بهتر است.

“وجود دارد هیچ چیز با آن اشتباه اما آنها باید درک کنند که واقعی کریکت تست کریکت و شما قضاوت خواهد شد تنها در اجرای برنامه در پنج روز بازی.”

با عدم اطمینان به آینده شهرستان های نجومی در انگلستان با توجه به COVID-19 شیوع Pujara هیچ زمان بازی اندود شده تا در آینده نزدیک. بزرگترین بین المللی انتساب به او را در این فصل است تور استرالیا و او نمی تواند بیشتر از کار اخراج شده و به همین دلیل ،

به جای تمرکز بر از دست دادن در نیوزیلند Pujara نگاه استرالیا چالش به خصوص پس از هند تاریخی پیروزی استرالیا در سال گذشته است.

“این یکی از مهم ترین سری برای ما است.”

در یک بازی پر قدرت و استرالیا این بار او گفت: “آنها (اسمیت و وارنر) مهم هستند, بازیکنان, اما اگر ما راه ما در آخرین سری, ما باید قادر به آنها را ضرب و شتم.

“سریع پرتاب کنندگان باید تازه و آماده برای این سری و من مطمئن هستم که حجم کار خود را اداره خواهد شد. بهترین قسمت در مورد این سفر این است که ما به تازگی در استرالیا (2018-19). من احساس می کنم که بزرگترین مزیت برای ما است.”

Pujara اذعان دارد که هیچ تیم از جمله هند در حال انجام است به طور مداوم به خوبی در خارج از کشور و برداشت کاهش استخر با کیفیت تست کریکت به عنوان دلیل برای این روند.

“اهمیت محدود اور کریکت قابل توجهی افزایش یافته. شما در حال گرفتن بیش از حد بسیاری از تست کیفیت بازیکنان. قبل از آن وجود دارد آن اهمیت زیادی داده شده به یک سری تست. بازیکنان به استراحت کافی قبل از آن. در حال حاضر ما می بینیم بسیاری از صدمات در طول فصل.

“اگر شما نگاه, هند, استرالیا, انگلستان, استخر بازیکنان خواهد بود نه بیش از 20-25 در حالی که اگر شما بحث حدود 10 سال پیش در هند استفاده می شود به 30-50 بازیکنان که آماده بودند برای تست کریکت. من نمی گویم هیچ بازیکنان در دسترس است. اما اگر آنها آماده هستند برای تست کریکت یا نه این سوال است.”

طی 24 ماه و هند از دست داده اند سری تست در انگلستان و آفریقای جنوبی و نیوزیلند. Pujara گفت: ضربه شات انتخاب شده است می تواند بهتر در نیوزیلند که در آن آنها به طور کامل outplayed.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی