“فقط شما و خود را در اوج 6. که همه ما نیاز به” اعلام چنای بر اساس عکاس L Ramachandran.

کسانی که کلمات طلایی متقاعد شده بودند که پس از فیلمبردار راوی Varman به انجام این انتساب است. Varman مشغول به کار بود در Kamal Haasan-starrer هند 2 که در آن زمان. او بعد از حمایت از این پروژه اما دانه Ramachandran پاشیدند با او باقی ماند ، مفهوم ساده بود: به روایت راوی Varman را ژنده پوش به ثروت داستان در قالب پرتره.

یک سفر به یاد ماندنی

کسانی که نا آشنا با فیلمبردار زندگی داستان ممکن است آگاه باشند که چگونه او به دوربین. به عنوان یک پسر جوان Varman وارد از تانجاوور به مدرس در سال 1987 با یک پیراهن و یک lungiو خارج از فوکوس عکس از مادرش که به تازگی در گذشت. او در بر داشت کار به عنوان یک پیشخدمت در Amaravathi هتل — اول خود را حقوق و دستمزد بود ₹150. “من به یاد داشته باشید برای رفتن به مور بازار برای خرید رنگارنگ تی شرت و lungi, “, به یاد می آورد راوی Varman. در راه او را در یک دوربین فروشگاه که در آن او به پایان رسید تا هزینه تمام حقوق خود را برای خرید یک Zenith 6. در آن خود را آغاز کرد عطریست با دوربین — چیزی است که می تواند او را از Kollywood (Vettaiyaadu Vilaiyaadu, Anniyan و Dasavathaaram) به بالیوود (Barfi, Tamasha و Sanju).

The photo series documents Ravi Varman’s rags-to-riches tale

عکس سری اسناد راوی Varman را ژنده پوش به ثروت داستان | عکس های اعتباری: L Ramachandran

قطع به فوریه سال 2020 او صید خود اختیار داشتن باارزش برای سری عکس که Ramachandran تا به حال استادانه برنامه ریزی شده است. “این احتمالا با ارزش ترین چیزی است که من می گوید:” Varman ما به عنوان خامه ای از طریق سیاه و سفید کلیک که قابلیت فیلمبردار و بهترین دوست: دوربین.

Photographer L Ramachandran

سینمایی روشنایی

Ramachandran عشق برای Varman کار آغاز شده و از مراحل اولیه دومی حرفه ای. “من دوست داشتم که او با بازی با رنگ ها و قاب خود را احساس. من به دیدن استفاده می شود از جمله رنگ در فیلم های هالیوود, اما مانند فیلم Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela و برفی بود که اثر من.”

Varman خاطرات

  • مشغول به کار به عنوان فیلمبردار در چند بزرگ-بودجه تامیل فیلم هایی مانند Dasavathaaram, Anniyan و Kaatru Veliyidai.
  • پس فیلمبرداری در بالیوود او است شناخته شده برای کار خود را در Barfi, Sanju و Jagga Jasoos.

اما زمانی که این دو نشست برای این ساقه آنها تصمیم به رفتن با یک تن سیاه و سفید با کنسرت بربس که به زندگی چه Varman را تجربه کرده اند ، پس از حدود 50 کلیک Ramachandran آنچه او می خواست یک سری از عکس هایی که تا به حال فیلمبردار نما مانند یک شعبده باز با یک کلاه و اوج 6 در دست است. “ما می خواستیم برای تمدد اعصاب تنظیم دوست دارم که چگونه آن شده اند که هنگامی که او آمد به مدرس.” به طوری که غرفه آنها استفاده شد چمدان با ‘سینمایی روشنایی’ پر کردن قاب. “معمولا چنین عکس باید نور بارق. من اجتناب از آن. به ساقه یک فیلمبردار در سینمایی روشنایی بود یک لحظه به یاد ماندنی.”

شلیک در بینایی

  • Ramachandran سفر خود یک شطرنجی یک; a self-تدریس عکاس که خطوط, خلاق, گزارش او تنها نماینده هند عکاس از مجله پلیبوی. همه اخیر خود در سری عکس’ به همراه یک فیلم مستند — ساخت تصاویر و دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به موضوع شخصیت.
  • در حال حاضر او دارای سه دقیقه قطع خواهد بود که ساخته شده به زودی برای نشان دادن مخاطبان چالش های پشت راه اندازی یک عکس از این مقیاس است. او انجام داده است و چندین شاخه های هر دو سطح ملی و بین المللی اما Ramachandran است که هنوز هم ساکت قبل از هر جلسه. “هر جلسه عکس مرا می ترساند. که احتمالا به همین دلیل من نمی سازش در روشنایی من الگو است.”

وجود دارد یک شات خاص در این سری است که به طور کامل برنامه ریزی نشده — راوی Varman عضلات خود را خم. “آن اتفاق افتاد که او در حال تغییر بود پیراهن و کسی اظهار نظر چگونه آن را بسیار منحصر به فرد است که یک فیلمبردار تا به حال چنین به خوبی باب روز بدن” به یاد می آورد Ramachandran “و سپس من فکر کردم چرا که نه نگاهی به یک عکس ؟ پس از همه سفر خود را شروع با یک دوربین بدون شرت, راست?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی