Carl Reiner, کمدی, آیکون و “دیک ون دایک نشان می دهد’ خالق مرده در 98

کهنه کار هالیوود و multihyphenate شخصیت Carl Reiner بهترین و شناخته شده به عنوان خالق “دیک ون دایک نشان می دهد” و مدیر چندین استیو مارتین در فیلم هایی مانند “همه با من” گذشت در سن 98.

Reiner پدری دوشنبه شب در بورلی هیلز خانه خود را دستیار جودی Nagy تایید به انواع.

“شب گذشته پدرم در گذشت. همانطور که من نوشتن این قلب من است که صدمه زدن به. او نور هدایت” Reiner بزرگتر پسر فیلمساز-فعال راب توییتی.

یک نویسنده و فیلمساز و بازیگر و صدای هنرمند Reiner اول آمد به شهرت به عنوان بخشی از طنز افسانه Sid سزار تیم “Caeser ساعت” و “شما نشان می دهد را نشان می دهد” در اواخر دهه 1950 و برنده چندین جایزه امی از جمله پنج برای “دیک ون دایک نمایش” در دهه آینده.

در نشان می دهد, او با بازی در نقش آلن بردی خویی کمدین که terrorised دیک ون دایک شخصیت و دیگر نویسنده است.

Reiner فعال بود در شوهای خوبی به غروب سال با نقش محبوب “ocean’s Eleven” سری به سالمندان مرد باهم Saul بلوم و تکرار نقش در تلویزیون کمدی مانند “دو و نیم مرد” و “Hot in Cleveland”.

“Two and a Half Men” ستاره Jon Cryer یاد Reiner به عنوان یک مرد دوست داشتنی زندگی می کردند که یک زندگی فوق العاده و شادی به ارمغان آورد به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر.

“کار با و آشنایی با Carl Reiner دو از لرزش از زندگی حرفه ای من” Cryer توییتی.

در سال 2017 Reiner او دوست دیرین و مکرر کمدی شریک مل بروکس Norman Lear کرک داگلاس و دیگر معاصر هالیوود افسانه برجسته شد در مستند HBO “اگر شما در Obit خوردن صبحانه” بررسی اسرار طول عمر در بی ثبات میباشد.

دیرین خود, دوست, بازیگر, Alan Alda گفت: Reiner استعداد را برای مدت زمان طولانی “اما از دست دادن محبت و نجابت برگ یک سوراخ در قلب ما”.

مردی که راه می رفت با بار Reiner بود ثابت حضور در رسانه های اجتماعی و استفاده از سرمایه اجتماعی به صدای مخالفت خود را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“همانطور که من به وجود آمد و در 7:30 صبح امروز من غمگین به بطور منظم احساس روز است که منجر به انتخاب یک ورشکسته و فاسد تاجر که تا به حال هیچ مدارک به رهبر هر کشور در جهان متمدن…” خواندن یکی از بسیاری از توییت در آخرین روز از زندگی خود را.

در یک عکس که به نظر می رسد به خود گرفته اند و در طول بروکس’ 94 تولد در ژوئن 28, مدیر, همراه با Reiner و Reiner دختر نویسنده سیلویا آنی دیده می شد ورزشی Black Lives Matter تی شرت.

متولد نیویورک قصبه برانکس Reiner فارغ التحصیل از دبیرستان در 16 و مشغول به کار به عنوان یک ماشین در حالی که تحصیل در رشته بازیگری است.

پس از تلاش دست خود را در نوعی ابگوشت سبزی دار روسی کمربند مدار محبوب نقطه تعطیلات برای یهودیان شهر را در بین 1920-60s او داوطلب خدمت سربازی در ارتش در طول جنگ جهانی دوم است.

او متوجه شده بود برای بازیگری خود را لغو احکام صادره توسط Maurice Evans’ خدمات ویژه واحد که در آن Reiner برای اولین بار ملاقات آینده “نشان می دهد را نشان می دهد” همکار Howard موریس. باقی مانده از جنگ او تور جنوب اقیانوس آرام پایگاه در دستگاه گوارش revues چند عمل محبوب تئاتر سرگرمی توسط سربازان ارتش ایالات متحده و یا نیروی هوایی.

پس از بازگشت به خانه از جنگ او ستاره دار در دستگاه گوارش revue “Call Me Mister” و در سال 1948 به نظر می رسد در برادوی موسیقی revue “در داخل ایالات متحده آمریکا” بازیگران بئاتریس Lillie و جک هیلی.

او همچنین شروع به ظاهر شدن بر روی صفحه نمایش کوچک در ABC نشان می دهد “مد” داستان به طور همزمان.

Reiner و بروکس مشغول به کار در دراز کردیم که در آن Reiner بازی یک مصاحبه به بروکس’ “از 2000 سال, پیر مرد”. یک سال 1961 ضبط skit فراری بود موفقیت و نوتبوک بسیاری از دنباله آخرین که “سال 2000 در سال 2000” (1998) برنده دو جایزه گرمی.

Reiner سپس ستاره دار در فیلم های مانند “Gazebo”, “مبارک سالگرد” و “it’s a Mad Mad Mad Mad World”.

او ویژگی کارگردان اولین بار در سال 1967 با صفحه نمایش بزرگ اقتباس از رمان “Enter خنده” آزادانه در تجارب خود. این کتاب حال کردم مرحله تولید توسط دیوید مریک زودتر.

یک مرد از نامه Reiner به قلم و کارگردانی “چیزی متفاوت” یک مسخره برادوی نشان می دهد; گروگان “سخت به کمک”; نوشت: این کتاب برای موسیقی “تا زمانی 174th خیابان” و کارگردانی “کباب” برای این مرحله در سال 1980.

او کارگردانی اعتبارات در فیلم عبارتند از فرقه های مورد علاقه کمدی “کجا Poppa?”, و دیگر مارتین بازدید مانند “Dead Men don’t Wear Plaid” و “مرد با دو مغز”.

برخی از خود کمتر موفق عناوین از ’60s برای ’90s به عنوان بازیگر و عوامل به اسکریپت شامل “طنز”, “برت Rigby شما یک احمق”, “Sibling rivalry” و یک سال 1993 کلاه برداری از “غریزه اصلی” به نام “Fatal Instinct”.

گذشته خود کارگردان بود و در سال 1997 کمدی رمانتیک “که احساس” بازیگران Bette Midler و Dennis Farina.

Reiner به نظر می رسد در مهمان نقش در “Frasier”, “Ally McBeal”, “Boston Legal”, “خانه” و reprised نقش خود آلن بردی در یک قسمت از “Mad About You”.

“Boston Legal” ستاره ویلیام شاتنر گفت: اگر او می دانست که Reiner “محیطی” آن لذت به او را شناخته شده است.

“ما از دست کسی که به ما خوبی نیوز-بی شماری می خندد. او درخشان بود. و نوع…” بازیگر میا فارو توییتی.

وی همچنین انجام کار صوتی برای نشان می دهد از جمله “مرد خانواده”, “پدر آمریکایی” و “باب برگر”.

Reiner تا به حال نیز موفق به دریافت چندین جایزه برای نوشته های خود – نویسندگان صنفی لورل جایزه مارک تواین جایزه طنز و WGA ولنتاین دیویس جایزه.

او به بازیگر Estelle از سال 1943 تا مرگ او در سال 2008. Reiner نیز جان سالم با پسر جوان عکاس-نقاش لوکاس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>