Cary Joji Fukunaga می گوید فاینال کات از ‘هیچ وقت به مرگ کامل است و نیاز نیست هر سرهم بند

فیلمساز Cary Joji Fukunaga است را رد کرد و این پیشنهاد که او باید در لهستانی آینده پروژه فیلم جیمز باند هیچ وقت به مرگو پس از آن به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این فیلم که نشانه بازیگر دانیل کریگ آخرین تفرج به عنوان جاسوس انگلیس 007 شد برای انتشار در این ماه اما در پی جهانی همه گیر سازندگان تصمیم به فشار آن تا نوامبر است.

Fukunaga که روی به عنوان یک مدیر پس از خروج از دنی بویل خواسته شده بود توسط یک فن در Instagram در مورد پیرایش و پرداخت این فیلم با توجه به زمان اضافی او در حال حاضر قبل از اینکه این فیلم را برای اولین بار.

او در پاسخ به مدیر گفت: final cut این فیلم فوق العاده است و وجود دارد بدون نیاز به سرهم بندی کردن با آن است.

“برخی از مردم از من خواسته اند و اگر چه این زمان می توانست دوست داشتنی ما تا به حال برای قرار دادن ما مداد را هنگامی که ما به پایان رسید و ما پس از تولید پنجره بود که خوشبختانه قبل از COVID-19 تعطیل هر چیز دیگری” Fukunaga گفت.

“پاسخ کوتاه این است که پول است. اگر چه پیوند است که یک فیلم بزرگ ما هنوز به وزن هزینه با ارزش است. و مانند هر چیزی شما می توانید از سرهم بندی کردن بی وقفه. این فیلم عالی است امیدوارم که همتون احساس خواهد شد همان بیش از حد زمانی که آن بیرون می آید” او اضافه شده است.

هیچ وقت به مرگاست که در 25 قسط از اقدام جاسوسی حق رای دادن است گرفتار مشکلات متعدد پس از شروع. در سال گذشته کریگ آسیب رنج می برد و در طول فیلم تیراندازی در جامائیکا که او تحت یک عمل جراحی جزئی در مچ پا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید