با ابتلا به Sibiraj و Jayaprakash در مجموعه ‘Kabadadaari’

“نگاهی به polaama?” می پرسد مدیر Pradeep Krishnamoorthy مشابه به مانیتور. او خوشحال است که با راه قاب مجموعه — عصبانی Sibiraj اشاره اسلحه در Jayaprakash. “آماده ah?”

نه هر کس است. فیلمبردار Rasamathi نشسته precariously بالای دو مدفوع شده اند که انباشته در بالای هر یک از دیگر نقاط کسی سایه در گوشه ای از قاب است. این یکی از نور پسران است که گرفتن همه چیز آماده برای شات بعدی. او حرکت می کند به دور و شات کنسرو شده با موفقیت.

تمام این عمل در حال وقوع است در داخل یک تیره رنگ اتاق در Sathyalok مدرسه ویژه کودکان در پرور. در یک روز دیگر, آن ممکن است یک کلاس درس بسته بندی شده با دانش آموزان است. اما امروز خدمه آینده تامیل فیلم Kabadadaari (بازسازی از کانادا آمار Kavaludaari) باید تبدیل آن به یک مخفیگاه’ یک روزنامه نگار ناراضی, بازی های برگزار شده توسط Jayaprakash.

Actor Jayaprakash on the sets of ‘Kabadadaari’

بازیگر Jayaprakash در مجموعه ‘Kabadadaari’ | عکس های اعتباری: M Vedhan

“این بار دیگر یک شخصیت پدر اما کاملا متفاوت از آنچه من شده است بازی برای یک زمان بسیار طولانی می گوید:” Jayaprakash زمانی که ما او را گرفتن در طول یک استراحت کوتاه “به طور کلی من به نام نرم-صحبت مرد خوب نقش. اما من خوشحال هستم که سازندگان Kabadadaari می خواستم به ‘د glamourise’ من است.”

پس Pradeep و Jayaprakash نشستم به طراحی نگاه یک “ناسالم ناموفق مردی که به طور کلی نا امید” برای این فیلم که در حال حاضر در هر دو تامیل و تلوگو. “من دوست دارم این تیم می گوید:” Jayaprakash که به زودی سر به ساقه در نقاط زیبا از Courtallam برای Karthick Raju آینده دو زبانه است.

پلیس قصه

Sibiraj به تازگی به اتمام نزدیک شات از او نگهداری اسلحه در داخل جیب خود. او غرق به یک صندلی و شلاق تلفن خود را برای بررسی پیام و به من اطلاع که او یک تعداد انگشت شماری از پروژه ها مانند والتر, Ranga, رنجر,Maayon و Vattam در خود خط. در Kabadadaariاو نقش یک پلیس ترافیک برای اولین بار. “فقط فکر می کنم در مورد چگونه آنها را در انجام وظایف خود در ماه های تابستان” او می گوید: “من احترام برای آنها زیادی افزایش یافته است.” در این فیلم Sibiraj اتفاق می افتد به بررسی جرم و جنایت رخ داده است که سه دهه پیش — چیزی که او احساس می کند را به تامیل مخاطبان است.

Dhananjayan along with director Pradeep Krishnamoorthy

Dhananjayan همراه با مدیر Pradeep Krishnamoorthy | عکس های اعتباری: M Vedhan

در حال حاضر خدمه در حال حرکت تجهیزات و چراغ های بیرونی محل در داخل محوطه مدرسه. نظارت بر آنها است Rasamathi که باید به می توانید برخی از عکس های زاویه برای آینده دنباله این برنامه شامل Sibiraj و Jayaprakash. ما با استفاده از این شکستن به گرفتن تا با شلوغ ترین مرد در مجموعه کارگردان: Pradeep که در حال حاضر بحث روز بعد با برنامه تولید G Dhananjayan. “وقتی که من انجام یک بازسازی من نگه داشتن مغز من را کنار بگذارند. این جوهر اصلی باید نه از دست رفته می گوید:” Pradeep که قبلا گروگان ساتیایک بازسازی از تلوگو آمار Kshanam.

نقش بازی

Pradeep نیز انجام یک نقش کوتاه در فیلم است. ذکر است که به او و او شروع به لبخند زدن “بود که یک حادثه بزرگ.” یک بازیگر که در اصل انتخاب برای این نقش نبود بسیار قانع کننده و Pradeep تا به حال به مرحله در آخرین دقیقه.

خورشید پایین رفتن سریع و Pradeep و تیم در عجله هستند — برای او به تکمیل چند توالی قبل از نور نتواند او را. می گوید Dhananjayan, “تیر اندازی است مانند جنگ; اگر ما رسیدن به چیزی است که ما برنامه ریزی شده برای روز جنگ برنده است و ما احساس خوشحالی می کنم.” که شب در Sathyalok مدرسه ویژه کودکان این تیم از Kabadadaari شد افتخار برندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>