CB تسلیم اتهام ورق در برابر Natesan

جرم و جنایت در شعبه (CB) در روز جمعه ارائه یک اتهام ورق در برابر Sree Narayana دارما Paripalana (SNDP) Yogam دبیر Vellappally Natesan در ارتباط با کلم S. N., کالج, جشن سالگرد طلایی صندوق سوء مدیریت مورد.

با توجه به اتهام ورق ظ در ارشد قضایی دادرس دادگاه کلم متهم مرتکب جرایم جنایی اختلاس, جنایی, نقض اعتماد و خیانت از وجوه با فریب اعضای طلایی جشن جشن کمیته و عمومی است. در 22 ژوئن کرالا دادگاه عالی تا به حال به کارگردانی جرم به شعبه ارسال شارژ ورق در پرونده ثبت شده توسط P. Surendrababu در عرض دو هفته.

در آن زمان جرم و جنایت در شعبه 16 سال به ارائه شارژ ورق در این مورد ثبت شده در سال 2004. در سال 1997 51-عضو کمیته تشکیل شده برای انجام طلایی جشن از Sree Narayana, کالج, کلم و متهم شد در انتخاب عنوان کلی convener و convener از کمیته مالی.

بودجه برای جشن بودند عمدتا از هدایای عمومی و یک حساب بانکی باز شد به نام متهم برای رسیدگی به بودجه به عنوان convener از کمیته مالی. همه-هند نمایشگاه انجام شد به عنوان بخشی از افزایش بودجه و کمیته تا به حال تصمیم به ساخت یک کتابخانه مجتمع در پردیس با مقدار تعادل پس از جشن ها و مسئولیت سپرده شد با متهم کرده است.

در اتهام ورق آن اعلام شد که متهم به حال منحرف مقدار قابل توجهی از بودجه با mala فیده قصد سوءاستفاده و استفاده از همان برای برخی از اهداف خود را تحت آرزو و فرخنده.

متهم به حال چندین معاملات بدون رضایت یا آگاهی از اعضای این کمیته است. کتابخانه مجتمع هرگز محسوس و متهم نیز ناشی از به ناپدید می شوند تمام سوابق مربوط به بودجه و هزینه در اختیار خود را در نتیجه از بین بردن مدارک و شواهد.

اتهام ورق نشان می دهد که آقای Natesan باعث شده بود غیر قانونی از دست دادن ₹55.17 لاخ به طلایی جشن جشن کمیته مربوطه غیر قانونی دست به متهم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>