نوبت به پاک کردن یادداشت به Rakesh Asthana در مورد رشوه خواری

بانک مرکزی در روز سه شنبه ثبت chargesheet در مورد اتهام رشوه خواری در برابر آن سابق دوم در دستور Rakesh Asthana و دیگران, دادن, تمیز, دخترک به او و رسمی دیگر. “این chargesheet ثبت شده است متهم Manoj پراساد. این تحقیقات نشان داد هر نقش از بندگان عمومی است. پاسخ به نامه rogatory فرستاده خارج از کشور هنوز در انتظار” گفت: یک CBI رسمی.

حرکت در آمد یک روز قبل از این ماده آمده بود تا در دادگاه عالی دهلی که در ژانویه کشیده تا CBI برای تاخیر و مجموعه چهار هفته مهلت برای ارسال شارژ ورق در دادگاه پایین تر است.

شاه در این ماده تسلیم شد در ماه اکتبر 2018 در میان چمن جنگ بين سپس نوبت به رئیس Alok Kumar ورما و معاون خود را که دیدم هر دو آنها یکدیگر را متهم به فساد و سوء رفتار. هر دو shunted توسط دولت زیر مرکزی هوشیاری کمیسیون (CVC) توصیه می شود.

صنوبر به نام آقای Asthana; پس از آن نوبت به معاون سرپرست پلیس Devender Kumar; دبی مبتنی بر سرمایه گذاری بانک Manoj; و برادرش Somesh پراساد به عنوان متهم کرده است.

ادعا شد که حیدرآباد بر اساس تاجر سانا Sathish ببو پرداخت کرده بود بیش از Rs.3 کرور در رشوه برای رهایی در یک مورد در برابر گوشت صادر کننده معین قریشی.

ابتکارات که دستگیر Manoj در اکتبر 16, 2018, کردم آقای بابو بیانیه های ثبت شده قبل از دادرس در بخش 164 قانون دادرسی کیفری ادعا که رشوه پرداخت شد در پنج اقساط.

با توجه به صنوبر آقای ببو احضار شد و در مورد قریشی چندین بار برای بازجویی. در طول سفر به دبی, او ملاقات Manoj که گفته معرفی او به برادر خود برای کمک گرفتن. ادعا شد که Somesh پس از صحبت کردن با یک CBI رسمی بر روی گوشی خواستار تومان.3 کرور به عنوان مبلغ اولیه و Rs.2 کرور پس از تشکیل پرونده از اتهام ورق.

پس از آقای ورما بود محروم از قدرت خود را در 23 اکتبر 2018 به او نزدیک دادگاه عالی که دوباره او را با این شرط که او را عمده تصمیم گیری در سیاست تا پرقدرت کمیته به رهبری نارندرا نخست وزیر تصمیم گرفت که خود را سرمایه گذاری.

در عرض چند ساعت از بودن دوباره در ژانویه 2019 کمیته حذف آقای ورما بر اساس CVC یافته. او سپس با توجه به اتهام مدیر کل خدمات آتش مدنی دفاع و سپاه پاسداران که او حاضر به گرفتن تا.

در ماه جولای 2019 در اجرای اداره بازداشت آقای بابو در مورد پول شویی علیه آقای قریشی است که متهم به دریافت پول از چند نفر به بهانه گرفتن نعمت از بندگان عمومی برگزاری موقعیت های با نفوذ در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر