CBSE دانشجويان ساکن در شمال شرق دهلی خواهش کنم برای امتحان بورد تعویق

آزمون فصل یک زمان استرس زا برای اکثر دانش آموزان, اما برای کسانی که زندگی در خشونت-مناطق شمال شرقی دهلی نو فقط رسیدن به مرکز آزمون یک nerve-racking گزاره.

در حالی که هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) به تعویق افتاد شنبه کلاس 10 و 12 هیئت مدیره امتحانات در 86 مراکزدانش آموزانی که در منطقه زندگی می کنند اما باید آزمون مراکز جاهای دیگر شده اند در سمت چپ رشته. دیگر دانش آموزانی که امتحانات در هفته بعد نیز نگران سرنوشت کسانی که مقالات.

Swati* * * * یک کلاس 12 دانش آموز که زندگی در نزدیکی Karawal نگر و نگران است در مورد چگونه برای رسیدن به او را معاینه مرکز در نزدیکی Karkardooma دادگاه برای روز پنجشنبه انگلیسی مقاله.

“من زنده داخل کوچه. همه چیز آرام است در اینجا در حال حاضر به این دلیل که کل محله بیدار می شد و شب گذشته و حفاظت از خود را دارند. اما من واقعا فکر نمی کنم از آن خواهد شد امن برای امتحان چون من باید به تصویب از طریق Bhajanpura برای رسیدن به مرکز آزمون است که بیشترین تاثیر را در منطقه” او گفت هندو در روز یکشنبه است.

او نگران خانواده او خواست برای تماس با CBSE و او به نام شماره بر روی هیئت مدیره سایت. “من نمی دانم که تلفن را برداشت. آنها فقط گفت: “شما باید به مدیریت هر وسیله’, ” او گفت:.

با تعداد زیادی از دانش آموزان و نگران بستگان شکایت به CBSE و همچنین دولت دهلی نو معاون وزیر Manish Sisodia بالا بردن نگرانی های خود را با هیئت مدیره با توجه به توییت توسط Aam Aadmi Party MLA آتیشی اواخر سه شنبه شب.

هیچ پاسخی هنوز

هندو نیز خواسته CBSE دبیر و سخنگوی چه هیئت مدیره قصد دارد به انجام در مورد این رشته دانش آموزان است. شده است وجود دارد هیچ پاسخ نشده است.

در توییتر Karawal نگر ساکن راجش گوپتا گفت: Class 10 دختر او را معاینه مرکز در شمال دهلی Adarsh نگر که در آن امتحانات همچنان به عنوان برنامه ریزی شده. “چگونه او را در رسیدن به آزمون مرکز? لطفا به ما کمک کند. لطفا اقدام” او توییتی در پاسخ به توییت توسط آقای Sisodia و CBSE. کلاس 10 دانش آموزان در حال برنامه ریزی برای نوشتن زبان انگلیسی امتحانات امروز.

“چه در مورد کسانی که زندگی در نزدیکی شمال شرق و مرکز از شمال شرق. برادر کوچکتر من است که در 10 طبقه و در اینجا وضعیت کنونی بسیار مهم است. لطفا تجزیه و تحلیل وضعیت و آقا لطفا تعویق انداختن کاغذ گفت:” یک صدای جیر جیر از محمد افتخار.

“اما آنچه در مورد کسانی که زندگی در شمال شرقی دهلی نو و به نظر می رسد برای کاغذ در لدهی جاده ؟ چگونه می توانم به این مرکز گفت:” یک صدای جیر جیر از Amaan احمد.

Pulkit Arora توییتی تصویری از پلیس اعلام دقیق مقررات منع رفت و آمد در منطقه و پرسید: “چگونه می تواند ما ساکنان Maujpur خواهد بود قادر به امتحان! آن را نمی ممکن است برای ما بیش از حد! لطفا این موضوع دوباره!”

(* تغییر نام در صورت درخواست)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>