افراد مشهور, پیام در زمان COVID-19: برخی آن را کردم راست برخی بسیار اشتباه

بالیوود, بازیگران, Richa Chadha و علی فضل قرار بود به ازدواج در ماه آوریل است. نه تنها تاریخ در حال حاضر تحت فشار قرار دادند به بعد از این سال این دو نیز خود جدا شده و در خانه های مربوطه در بمبئی و مانند بسیاری از مردم شده است نگه داشتن در تماس بیش از تماس تصویری.

آن را یک جریان آزاد ‘بود من قرنطینه’ چت که آنها ثبت شده در حوزه مربوطه خود را به پایان می رسد که همه توجه. شیرین, شخصی, vaartalaap (گفتگو) که در آنها صحبت کردن در مورد خود-انزوای اجتماعی فاصله لمس کردن صورت خود را شستن دست های خود را به طور مرتب و حفظ بهداشت شد تمام خشم در Instagram در حالی که به طور موثر ارتباط با اصول اولیه از وضعیت به شخص غیر روحانی. این خود به خود unrehearsed تلاش نیز به عنوان فضل قرار داده و آن را به آدرس “عجیب و غریب افسردگی است که مجموعه در هنگامی که شما انجام می شود مشاهده محتوا. همه شما می خواهید این است که به مردم مربوط به مردم,” او می گوید.

بیهوده گویی روال

دیگر چنین تصویری توسط آنیل کاپور است او تصویری-چت با Anupam Kher تاکید بر نیاز به حفظ فاصله حتی از همسایگان و دوستان نزدیک است. ترانه سرا-نویسنده-stand-up, طنز, Varun استیفن گراور شده است اعمال نفوذ خود ایستاده روال به پست “بیهوده گویی” ویدئوها به تمرین حس اطلاعات غلط به مردم است. که غیر او نیز این رفتار را به عنوان یک دفتر خاطرات برای خودش. “این جنگ جهانی دوران ما است. کل جهان بسته است. این اولین بار در بازی های المپیک نخواهد بود برگزار شد و پس از جنگ جهانی دوم. تاج محل ساحل Juhu و Siddhivinayak همه بسته در همان زمان. آن را غیر قابل تصور است که شبکه راه آهن هند همیشه می تواند متوقف شود. این بسیار سورئال بار و من می خواستم به سند آنها از طریق هنر من,” او می گوید.

با دوربین تلفن همراه و سیستم عامل رسانه های اجتماعی به راحتی در اختیار خود و با مقدار زیادی از زمان در دست افراد و اثرگذارندهها — از سونام و Suriya به, Shah Rukh Khan و Kartik آریایی — در حال گرفتن بیشتر اجتماعی آگاهانه و خلاق به منظور بالا بردن آگاهی از COVID-19.

آنچه باعث می شود پیام های به شدت متفاوت در این مواقع این واقعیت است که haloed ستاره ها برای یک بار گرفتار شده در همان وضعیت به عنوان hoi polloi. آنها زندگی کابوس. “آن نهفته است همه. قبلا این بود داستان خود را. در حال حاضر آن است که شخصی به هر کس می گوید:” Suraja Kishore مدیر عامل آژانس تبلیغاتی BBDO هند است. برای مثال او می گوید:, بازیگر Shefali شاه messages on Instagram مورد quarantining فرزندان او که در بازگشت از دانشگاه های خارج از کشور هستند و نه فقط مسئول اما موثر است چرا که او می آید در سراسر به عنوان یک مادر بیشتر از یک هنرمند مشهور. “پدر و مادر و خانواده پرنیان با آن,” او می گوید.

Celebrity messaging in the time of COVID-19: Some got it right, some very wrong

مسئولیت اخلاقی

پس چگونه دقیقا نمی star پیام بازی کردن در این مهم ، و آن کمک کند ؟ “اگر برخی از مثبت از آن بیرون می آید ، می گوید:” فضل. ستاره YouTuber Bhuvan بم که “زمان به یک قهرمان” تصویری را به دست آورد بیش از 480k انداز در کمتر از 45 دقیقه از انتشار آن و لمس یک میلیون بازدید در آخرین شمارش می گوید او احساس می کرد که او “مسئولیت اخلاقی به مجسمه اسطوره های اطراف coronavirus گردش در WhatsApp”. لازم است “در زمان هایی از این,” او می گوید.

به عنوان Santosh دسای مدیر عامل شرکت Futurebrands اشاره می کند: “آنها [افراد] به مخاطب و توانایی برقراری ارتباط در یک راه مستقیم.”

اما این رسیدن به نفوذ و اسیر مخاطبان همراه با مشکلات آن, به ویژه هنگامی که همراه با اطلاعات غلط. می شود آن را Mohanlal, صحبت کردن در مورد باکتری ها و ویروس ها محو زمانی که مردم کف زدن هماهنگ و یا آمیتا باچان به tweeting خرافی ورد و نامفهوم است که او تا به حال به حذف و یا Rajinikanth را گمراه کننده “Janata حکومت نظامی’ پیام است که تا به حال گرفته شده توسط, توییتر, نتیجه نهایی می تواند خطرناک باشد زیرا جان سخت طرفداران احتمالا بر این باورند همه چیز را که آنها می گویند.

استیفن گراور چند اشاره گرها در مورد نحوه دریافت آن راست — چوب به حقایق نمی بیگانه مردم را در سیاست است. “این در مورد صرفه جویی در عنوان بسیاری از زندگی به عنوان ما می توانیم” او می گوید. به گفته او آن را “اولین فاجعه جهانی در رسانه های اجتماعی و از یک مقیاس غیر قابل تصور” است که در آن انتقال صحیح اطلاعات کلیدی است. “این یک جنگ اطلاعات. اطلاعات صحیح را ذخیره کنید ما اشتباه خواهد ما را به مخاطره می اندازد.”

Shah Rukh Khan

Shah Rukh Khan

طنز و طعنه زدن اصلا کار خوبی در این اشتباه بار. اشاره به خرافات و افسانه ها در مقابل می توانید تقویت آنها. “یکی باید عاقلانه با کلمات به دلیل وجود یک جمعیت وجود دارد… شما باید بگویم همه چیز به عنوان ساده یک زبان به عنوان شما می توانید می گوید:” بم است.

اخلاقی از داستان ؟ نگه داشتن آن ساده و یا نگه داشتن آرام. “این یک کار توانمند می گوید:” دسای. “ستاره ها نیز باید به تراز رفتار خود را به آنچه آنها می گویند. شما را به زندگی از آنچه شما در حال موعظه. در آن حس آن را نه فقط در تبلیغات و هیچ راه گریز برای رفتن اسکریپت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید