سیمان پروژه ترمینال به مخالف

یک حرکت به تجدید نظر در پیشنهاد برای سیمان ترمینال در Pallithottam پروژه رها شده توسط دولت افزایش داده است به اضطراب و خشم در میان ساکنان بسیاری از آنها اعضای جامعه ماهیگیری.

پیشنهاد شد و در ملاقات با مخالفت سفت و وزیر دارایی T. M. Thomas اسحاق در اوایل مناسبت حال روشن است که دولت هیچ برنامه ای برای رفتن به جلو با پروژه.

جلسه به نام

“اما دولت های منطقه تصمیم به تشکیل یک جلسه به بحث در مورد این پروژه در آموزش از پورت ها ، جلسه برنامه ریزی شده است برای 25 فوریه و ما می خواهیم که جلسه به نام خاموش” گفت: کلم منطقه Matsya Thozhilali اتحادیه (CITU) رئیس جمهور H. ریحان لعل.

با توجه به ساکنان این پروژه مناسب نیست برای Pallithottam که به شدت جمعیت منطقه است.

“همراه با مسائل زیست محیطی آن نیز ما را تحت تاثیر قرار امرار معاش. اگرچه سیمان پایانه کوچی در آنها واقع در مناطق مسکونی” گفت ساکن ،

در اوایل سال 2019 خبر از پیشنهاد کارخانه سیمان تا به حال به طور ناگهانی ظهور تا بر اساس یک RTI سند است. اما بعد از آن نمایندگان دولت توضیح داد که این پیشنهاد در نظر گرفته شد در سال 2013 و پس از آن رها شده است.

آقای ریحان لعل اضافه شده که در این نشست بخشی از تلاش ها برای ایجاد سردرگمی در میان ماهیگیران.

اعضای Teeradesha Avakasha Samrakshana برای samiti که در زمان راهپیمایی در روز چهارشنبه به علامت اعتراض خود را در برابر جدیدترین و توسعه می گویند ترمینال را تحت تاثیر قرار زندگی روزانه افراد ساکن در 15 متر شعاع.

“کسانی که زندگی در مناطق ساحلی از Chinnakkada به Cheriyazheekkal را به صورت عواقب. با وجود شیلات وزیر J. Mercykutty اما موضع گیری در برابر این پروژه به مقامات در حال آغاز روش برای پیاده سازی و ما پیدا کردن آن واقعا عجیب و غریب” گفت: Samson, Johny ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>