شما می تواند معاف شود برای تفکر Raju Murugan درایو برای ساخت فیلم های بنیادی از ایدئولوژی و منافع در سیاست معاصر.

اما ملی برنده جایزه کارگردان فیلم Joker اصرار دارد که او همچنان متعهد به ساخت فیلم از تمام سبکهای.

“بسیاری وجود دارد من می خواهم به می گویند از طریق سینما,” او می گوید که او نشسته برای یک تعامل چند روز اخیر خود فیلم کولی منتشر شد به مخلوط پذیرش در میان مخاطبان و منتقدان در نظر او مخالف با.

“من فکر می کردم کولی رسیده مخاطب توجیه انتظارات که با من ساخته شده این فیلم. این بدستآمده احساسات است که باید آن را به و من خوشحال هستم,” او اضافه می کند. گزیده ای از مصاحبه:

سرگردان طبیعت کولی خط داستان به نظر نمی رسد به کار کرده اند در سراسر مخاطب است.

هر داستان دارای مشخصه های خاص خود را. [شخصیت] کولی یک خانه بدوش پس از داستان نیز سفر خواهم که با او. آن است که یک داستان اتفاق می افتد که در یک مکان یا در مورد یک موضوع. این فیلم صحبت می کنند معاصر ملی و سیاست است.

وجود دارد بسیاری از مذاهب و زبانها و ادیان, اما از آن است که بشریت در دمای انسان است که دارای ما متصل می شود و این دموکراسی با هم. این سفر بخشی ضروری است به بحث در مورد این ویژگی ها است.

وجود دارد انتقاد که خاص سیاسی خط فکری بود که نیروی تغذیه.

نگاه من کسی که می پذیرد همه نوع از بازخورد فیلم گرفتن از صمیم قلب. من نمی صحبت کردن در برابر انتقاد است.

من باور نمی کنم در موعظه ارزش از طریق یک فرم هنری. من معتقدم هر پیام ما سعی می کنیم برای انتقال باید پیچیده درون زیبایی از هنر. شاید کمونیست و اصول کلی سیاست کولی مورد بحث می تواند ساخته اند که مردم احساس می کنند که راه… اما این مورد را باید از آنجا که این فیلم بر اساس رویدادهای واقعی.

شما می توانید توضیح دهید ؟

شما باید بدانید که تصاویر Ashok Parmar و Qutubuddin انصاری از زمان [2002] گجرات شورش. ما شاهد چنین تصاویری از جنگ زده و مناطق در سراسر جهان است.

چند سال پیش من میخواستم بدونم که چه اتفاقی برای آن دو و در تحقیقات من متوجه شدم که کرالا شاخص تورم مصرف کننده(M) بود و تسهیل یک جلسه بین آنها است. تا زمانی که من می خواستم به یک فیلم در این حادثه من می خواستم برای حفظ اصالت. است که چرا من قرار داده و رفقای منتقل شده که بخشی از داستان به کرالا.

Raju Murugan

من نه نیروی متناسب با افکار من به فیلمنامه; این فقط یک تلاش برای به تصویر کشیدن یک رویداد درست به بهترین راه ممکن است بر روی صفحه نمایش.

قبل از انتشار این فیلم شما تا به حال به ذکر است که شما تا به حال به 50 کاهش به کولی با توجه به CBFC اعتراض. آیا مفرط سانسور محدود کردن یک فیلمساز آزادی بیان?

من فکر وجود دارد بدون نیاز به [کاهش]. یک بازرس هیئت مدیره باید تشکیل شود توسط افراد وابسته به احزاب سیاسی. آن را باید شامل جامعه روشنفکران و متفکران و هنرمندان و نویسندگان و فعالان حقوق بشر و تحصيلات. تنها پس از آن می توانید آن را در عمل دموکراتیک راه اندازی.

سازندگان باید اجازه آزادی خود را. چارلی چاپلین ساخته شده یک فیلم بر هیتلر که دومی بود که در اوج قدرت خود است. حتی امروز در آمریکا وجود دارد فضا برای فیلم است که انتقاد خود را به رئیس جمهور.

یک بحث یا نظر گرفته می شود باید توسط یک شمارنده نظر و یا استدلال و نه با مسدود کردن و یا تغییر آن است.

این سیاست بیش از یک زن agency یکی از نقاط قوت در کولی.

زنان همواره مورد استفاده به عنوان یک سلاح یا یک فرد یا یک دولت در زمان جنگ و درگیری.

Raju Murugan with Jiiva (third from left) while shooting ‘Gypsy’

Raju Murugan با Jiiva (سوم از چپ) در حالی که تیراندازی “کولی” | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

مشکل شروع می شود با مشاهده یک زن به عنوان کسی که دارای ما (جامعه) افتخار زیرا که پس از آن باعث آسیب رساندن به افتخار. شما ببینید که چگونه حتی در موارد ناموسی قتل زن است که اولین هدف.

ما یک وظیفه به مخالفت و بالا بردن صدای ما در برابر این. زنان همه چیز نیست; او یک روح او یک انسان است. یک سیستم آموزش و پرورش یک ساختار سیاسی و دموکراسی است که می آموزد این است که آنچه ما نیاز داریم.

انتقاد دیگر استفاده از یک تحریف جامعه به بحث و افشای کاستی از مردسالاری.

من نه محل آن را در یک دین است. در جامعه ما همه ادیان و خانواده بندرگاه چنین افکار. من می خواستم به جلو مرد ذهنیت است. من به شخصیت منجر می شود فرصتی برای درک تفاوت بین خود و خانواده کولی از طریق آن صحنه.

فیلم نتيجهگيری برگ فضا برای چندین چه ifs. برای یک صحنه را ترکیب احساس نمی آلی است.

Jiiva and Natasha Singh in ‘Gypsy’

آنچه که من می خواستم بگویم در پایان این بود که هیچ اختلاف میان مردم صرف نظر از دسته یا کلاس آنها متعلق به. وجود دارد این است که انسانیت و عشق در همه آنها و این بخش در حال پاشیدند توسط یک دولت در خارج از کسی تمایل خودخواهانه. هنگامی که شخصیت های ملاقات وجود دارد یک حس بخشش و انسانیت. من نمی بینم آنچه مشکل ساز است وجود دارد.

ما پیشنهاد نمی کنم این پیام بود که هیچ کمتر معتبر… درست است که بیننده ممکن است احساس disinvested در آن نقطه است.

که نظر شما و من احترام و قبول آن است. اما شما باید درک کنند که شما و کولی هستند.

شما باید یک خانه یک اتاق برای رفتن و کار در; مردم شما و او با همان نیست شما لازم نیست به اشتراک گذاری همان نوع از تعاملات است. در این فیلم من سعی می کنم برای انتقال است که بين کولی و کسی که او را ملاقات در یک واحد مونتاژ زیرا او ملاقات بسیاری از مردم است. در زندگی خود آن را نمی خواهد یک مونتاژ. این می تواند یک صحنه و یا حتی کل نیمه اول (لبخند).

گام بعدی برای Raju Murugan?

یک اسکریپت برای فیلم بعدی من آماده است و اعلام خواهد شد به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی