مرکزی دولت. تیم رزین به صورت متمرکز مرگ ممیزی در مناطق

تیم مرکزی است که در سفر به پایتخت دولت به بررسی COVID-19 سناریو در تامیل نادو پیشنهاد کرده است که دولت باید متمرکز مرگ ممیزی در مناطق و برای گسترده تر مهار مناطق, در میان چیزهای دیگر.

تیم مرکزی به رهبری IAS افسر توپخانه Ahuja اضافی در اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده پیوست, رئیس, منشی, K. Shanmugam در بررسی COVID-19 وضعیت در 15 منطقه از طریق ویدئو کنفرانس از دبیرخانه در روز پنج شنبه. این تیم همراه وزیر بهداشت C. Vijayabaskar بازرسی مکان های مختلف با شروع از راجیو گاندی دولت بیمارستان عمومی. راجندرا Ratnoo دولت هند را نظارت افسر تامیل نادو بخشی از این تیم است.

بعد از آنها بازدید COVID-19 مرکز مراقبت در K. P. پارک در Pulianthope یک تب درمانگاه و مهار منطقه در نزدیکی Pattalam یک مرکز غربالگری در Guindy و به تازگی توسعه یافته COVID-19 تسهیلات در موسسه ملی پیری در محل شاه موسسه پیشگیرانه پزشکی Guindy.

این تیم همچنین در بازدید از یک تب به درمانگاه در Arimuthu خیابان Choolai (بخش 78 از Thiru-vi-ka نگر منطقه). بعد آنها را به بازدید از اتاق کنترل در اداره بهداشت عمومی و طب پیشگیری. وزارت بهداشت گفته است که این تیم شد و در جریان اقدامات انجام شده و اعضا خواهد بود در این شهر در روز جمعه. این تیم نیز متشکل از نمایندگان مرکز ملی کنترل بیماری ها و جواهر لعل موسسه کارشناسی ارشد آموزش پزشکی و پژوهش است. تشریح مرکزی تیم پیشنهاد برای مرگ ممیزی افسر گفت: “هر کجا که تعداد مرگ و میر بیش از متوسط دولت در مناطق آنها می خواهند متمرکز مرگ ممیزی. اما در سطح ملی, نرخ مرگ در تامیل نادو کم است.”

علاوه بر پیشنهادات در رفتن برای گسترده تر مهار مناطق و موثر تماس با ردیابی این تیم پیشنهاد کرد که متمرکز مرگ ممیزی برگزار می شود در مناطق با نرخ مرگ و میر, یک افسر ارشد گفت. یکی دیگر از افسر گفت: این تیم تاکید کرد در تماس با ردیابی تشخیص زود هنگام موارد مرگ و میر و تحلیل و افزایش تست برای مردم آسیب پذیر است.

DGP J. K. Tripathy, درآمد, کار, Atulya Misra, وزیر بهداشت J. Radhakrishnan و دیگر مقامات ارشد حاضر بودند به صورت مفصل نقد و بررسی نشست. این تیم را در ادامه نقد و بررسی در تامیل نادو تا شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>