‘مرکز در حال تغییر راه تابعیت اعطا شده است’

Vanchit Bahujan Aghadi رئیس Prakash Ambedkar روز یکشنبه گفت: مهم نیست که اگر جمعیت ملی ثبت نام (NPR) به روز رسانی شد که برنامه ریزی شده به عنوان در تابعیت قوانین سال 2003 به عنوان مرکز تلاش برای “تغییر اساسی” راه تابعیت اعطا شد با دادن اولویت به اجداد را زادگاه بیش از خود.

“حتی برای آسام ورزش همان قوانین استفاده شد که ثابت فاجعه آمیز گفت:” آقای Ambedkar در بوپال در یک جلسه که در آن شرکت کنندگان متعهد در برابر نه partaking در NPR به روز رسانی ورزش.

“آیا شما رفتن و یا قوانین جدید که هنوز برای مطلع شدن از اطلاعات این مرکز به دنبال این است که نه فقط مربوط به زندگی افراد و همچنین از کسانی که در حال مرده است. آن است که تغییر راه شهروندی تعریف شده توسط قانون اساسی که کمک های مالی آن را به هر کسی متولد شده در کشور است.”

آقای Ambedkar سه زمان نماینده مجلس بود در پاسخ به یک پرس و جو در وزیر کمال نات اخیر روشن در دسامبر 9 NPR اطلاع رسانی به روز رسانی است که آن را صادر شده در سال 2003 قوانین تابعیت قانون سال 1955 و نه کا. “این NPR را نمی خواهد اجرا شده در دولت در حال حاضر” آقای Nath گفته بود.

امروز نظام سیاسی فلج” گفت: آقای Ambedkar نوه B. R. Ambedkar های اساسی معمار. “وقتی بابا Saheb خواسته شده بود که باید به این منجر شود که احزاب سیاسی شکست او با اشاره به “ما مردم” در مقدمه در صفحه اول قانون اساسی گفت: او می خواهم امیدوار است که آنها می آیند به آن را ذخیره کنید و محافظت از حقوق.”

‘کاذب امید’

با بیان اینکه این مرکز در تلاش بود برای ایجاد یک حس کاذب از امید در میان همه جوامع باقی مانده تاثیر پذیری از قانون گفت: “آن را نه تنها بر مسلمانان که حدود 40 درصد از هندوها بیش از حد ندارد و اسناد و مدارک. در آسام مورد حدود 14.3 لاخ هندوها سرقت شد از شهروندی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>