مرکز گرفته شده دور از حقوق نمایندگان مجلس با تعلیق MPLADS می گوید استالین

DMK جمهور M. K. استالین در روز سه شنبه گفت: با تعلیق MPLADS برای دو سال در این مرکز گرفته شده دور از حقوق و اختیارات از اعضای پارلمان در این کشور است.

“این MPLADS وجوه مالی است امتیاز اما یک مقدار برای انجام طرح های مورد نیاز مردم را در حوزه” او در بیانیه ای گفت.

آقای استالین گفت: MPLADS بود به طور معمول استفاده می شود برای کار در مناطق تحت پوشش طرح های دولت در سراسر کشور و ایالات متحده. “اگر نه آن را پوشش داده خواهد شد در نتیجه نارضایتی. لغو صندوق خواهد آمد و در راه تحقق مردم عادی خواسته,” او گفت:.

آقای استالین گفت: دولت می تواند خواسته نمایندگان مجلس برای تخصیص دادن بودجه بیشتر برای مبارزه با کروناویروس در حوزه, اما آن را تا به حال ایجاد یک بحران برای آنها تعلیق MPLADS. “این یک تصمیم دموکراتیک. دولت باید درک آرمان از نمایندگان مجلس و انتظارات مردم و از سر MPLADs,” او گفت:

آقای استالین گفته است که اگر دولت گرفته بود اقدامات پیشگیرانه در آغاز ماه ژانویه پس از coronavirus گسترش در چین و هند و نمی توانست فرود در وضعیت فعلی.

“من باید بگویم که این بی تفاوتی نشان داده شده توسط این مرکز و تامیل نادو دولت ساخته شده اند که وضعیت بدتر است. همه ما باید به این درک. زمان خواهد شد بگویید که چرا آنها منتظر تا هفته دوم ماه مارس به راه اندازی اقدامات پیشگیرانه,” او گفت:.

آقای استالین می خواستم به دانم که چرا این مرکز تا به حال اختصاص داده شده یک مقدار پایین تر به تامیل نادو حتی اگر بیشتر مردم تا به حال آزمایش مثبت در دولت پس از ماهاراشترا

“اوتار پرادش دریافت ₹966 کرور هر چند تعدادی از بیماران آزمایش مثبت برای coronavirus است 234. به این دلیل است که در تامیل نادو است نه حکومت توسط یک BJP دولت ؟ آن چیزی است اما تاج-سیاست,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید