مرکز رد تقاضا برای OBC اطلاعات در سرشماری سال 2021 بلندگو به اطلاع ماهاراشترا مجمع

این ماهاراشترا مجمع مطلع شد در روز جمعه که این مرکز گفته است که OBC سرشماری برگزار خواهد شد در طول 2021 سرشماری. سخنران نانا Patole خواندن این مرکز در پاسخ به مجلس ایالتی تصویب قطعنامه در ژانویه 8.

این ماهاراشترا مونتاژ بود, به اتفاق آرا قطعنامه ای را نقل مکان کرد و با بلندگو توصیه که مرکز اضافه کردن یک ستون جداگانه برای OBCs در سرشماری.

آقای Patole گفت که تقاضا شده است در انتظار برای سال. “این سرشماری ملی. اعداد و اطلاعات استفاده می شود برای طرح و طرح های رفاه. ما باید حل و فصل برای اطمینان از OBC سرشماری در این زمان گفت:” آقای Patole.

ارشد NCP رهبر و وزیر مسکن Jitendra Awhad خواسته مجلس و نه صبر کردن برای این مرکز باشد.

“کارکنان انجام سرشماری خواهد بود از دولت. اجازه دهید این مجمع تصویب یک قطعنامه درخواست از آنها شامل یک OBC ستون” او پیشنهاد کرد و افزود که این باید “نور هدایت” برای بقیه کشور. کنگره رهبر و OBC وزیر رفاه Vijay Vadettiwar seconded تقاضا است.

معاون سانتی متر Ajit Pawar گفت که دولت نمایندگان را دیدار با نارندرا نخست وزیر و وزیر آمیت شاه در آخرین هفته از بودجه جلسه به تقاضای همان.

ارشد NCP رهبر Chhagan Bhujbal خواستار آن است که هیئتی متشکل از وزیر, معاون وزیر, رهبر مخالفان و رهبران ارشد دیدار با نارندرا نخست وزیر برای همان. LoP Devendra Fadnavis گفت که سیاست تصمیم لازم گرفته شود در مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>