مرکز تصمیم گیری منجر به سوء ظن می گوید: Ashok Gehlot

راجستان وزیر Ashok Gehlot روز یکشنبه متهم به بی جی پی به رهبری اتحادیه دولت از مصرف خودسرانه تصمیم گیری منجر به یک محیط از سوء ظن در کشور است.

او گفت: هدف از کسانی که در راس در مرکز بود و روشن نیست که با توجه به آن شناخته شده نیست که در آن کشور به رهبری بود ،

آقای Gehlot گفت: این در حالی است که پرداختن به یک dharna برگزار شد و در این زمینه از یک apex حکم دادگاه است که دولت موظف به ارائه رزرو در قرار ملاقات ها و یا تبلیغات.

دیوان عالی کشور داده بود و این حکم در هفته گذشته تایید مشاجره از Uttarakand BJP دولت است.

کنگره رهبران همچنین ارائه یک نامه به رئیس جمهور از طریق راجستان فرماندار خواستار اقدام با توجه به پایه روح قانون اساسی سوال از رزرو.

“قصد مردم حاکم این کشور در حال حاضر مشخص نیست. این مرکز در نظر گرفتن تصمیمات خودسرانه. محیط زیست از شک اجتناب ناپذیر است که معلوم نیست در کدام جهت این کشور به رهبری” آقای Gehlot گفت.

او گفت: BJP بود و خودسرانه تصمیم با وجود گرفتن تنها 39 درصد آرا در Lok سبها انتخابات است.

آقای Gehlot گفت: حزب حاکم در این مرکز می توانید به هر میزان برای تحمیل دستور کار خود و در چنین حالتی خطر در سهمیه محروم جوامع آشکار بود.

او را متهم به بی جی پی و آر اس اس از تحریک مردم به نام ناسیونالیسم.

خود را “ناسیونالیسم است شبه ناسیونالیسم. تنها هدف این است که برای پیروزی در انتخابات با تحریک مردم است. که در آن 20 درصد جمعیت اقلیت مسلمان به,” او گفت:.

معاون وزیر Sachin خلبان گفت: اعتراض خود را به هشدار BJP دولت در مرکز است که هیچ ایدئولوژی یا قدرت می تواند لغو حقوق اساسی شهروندان کشور است.

او گفت: Ambedkar تا به حال ساخته شده است یک شرط برای رزرو به طوری که استاندارد زندگی می تواند بهبود یافته با اتصال Dalits و عقب با جریان اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>