بندر چابهار پروژه: اتحادیه کابینه تصویب معافیت از IPGL از گروه شرکت های عمومی دستورالعمل

دولت در فوریه 26 مورد تایید معافیت از هند بنادر جهانی با مسئولیت محدود از گروه شرکت های دولتی (DPE) دستورالعمل برای صاف اعدام از بندر چابهار پروژه.

تصویب داده شد در طول یک اتحادیه در جلسه هیئت دولت به ریاست نخست وزیر نارندرا.

“اتحادیه کابینه… را تایید کرده است معافیت از هند بنادر جهانی با مسئولیت محدود از DPE دستورالعمل جز رزرو و هوشیاری سیاست” حمل و نقل وزارت در بیانیه ای گفت.

IPGL گنجانیده شده بود به عنوان یک ویژه هدف وسیله نقلیه به طور مشترک ترویج شده توسط جواهر لعل نهرو پورت اعتماد (JNPT) و Deendayal پورت اعتماد (DPT) برای توسعه و مدیریت شهید Behesthi بندر چابهار در ایران.

پس از خروج آمریکا از طرح جامع اقدام مشترک به امور خارجی وزارت, توصیه های حمل و نقل وزارت در 29 اکتبر 2018 به حذف JNPT و DPT از امکان تاثیر تحریم های ایالات متحده.

“بر این اساس و با تصویب توانمند کمیته تمام سهام JNPT & DPT خریداری شده توسط ‘Sagarmala توسعه شرکت با مسئولیت محدود’ (SDCL) در 17 دسامبر سال 2018” آن گفت:.

SDCL مرکزی بخش عمومی سازمانی (CPSE) و در نتیجه IPGL عنوان یک شرکت تابعه از SDCL نیز تبدیل به یک CPSE.

به عنوان یک نتیجه, دستورالعمل DPE هستند از لحاظ فنی قابل اجرا در IPGL.

پس از بندر چابهار است که این کشور برای اولین بار در خارج از کشور بندر پروژه با اهداف استراتژیک وجود دارد نیاز فوری اجازه می دهد تا IPGL به ادامه به عملکرد به عنوان یک هیئت مدیره و مدیریت شرکت بموقع زیر دستورالعمل حمل و نقل و همچنین امور خارجی وزارتخانه ها بدون اینکه دستورالعمل DPE قابل اجرا به آن را برای یک دوره پنج سال ،

بر این اساس حمل و نقل وزارت درخواست معافیت به IPGL از انطباق DPE دستورالعمل برای صاف اجرای این پروژه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>