Chakma گروه به دنبال PM مودی مداخله در ‘غیر قانونی’ Mizoram NRC

رهبران سیاسی و سازمان های غیر دولتی متعلق به Chakma جامعه باید sough نخست وزیر نارندرا مداخله برای متوقف کردن “غیر قانونی ملی ثبت نام از شهروندان (NRC)” در حال انجام توسط Mizoram دولت برای شناسایی متهم خارجی.

ورزش به طور خاص هدف قرار اقلیت Chakmas گفت: یک تیم است که ارائه یک مشترک تفاهم نامه به نخست وزیر در روز دوشنبه.

این تیم منجر شود Chakma مستقل شورای منطقه (CADC) اجرایی عضو Rashik موهان Chakma شامل BJP را تنها قانونگذار در Mizoram بودا Dhan Chakma و حزب ملی عضو شورای Nirupam Chakma.

آنها گفتند که Mizoram دولت بود که تا کنون انجام NRC نه تحریم توسط مرکز و نه دیوان عالی کشور در حداقل 14 Chakma-ساکنان روستاها در Mizoram را لونگلی منطقه. چنین بررسی های انجام شده در هر روستا ساکنان توسط Mizos که شامل تقریبا 90 درصد از جمعیت این ایالت.

این لونگلی منطقه دولت تا به حال در 11 فوریه با صدور اخطار به رئیس جمهور از شوراهای روستا درخواست از آنها برای شرکت در “غیر قانونی NRC زیر لباس از بررسی و شناسایی غیر مجاز شهرک” نیز به ارائه ی محل های اسکان و مواد غذایی و مترجمان و…. به بررسی اعضای تیم است.

‘بدتر از آسام NRC’

صدها نفر از Chakma روستاییان مجبور به ایستادن در صف و پر کردن “proforma برای شناسایی اخیر مهاجران در Mizoram و تایید از ملیت خود و ارائه اسناد و مدارک در اثبات شهروندی خود مانند رای دهندگان ID Aadhaar کارت, آموزشی, گواهینامه ها و اطلاعات در گذشته مسکونی آدرس و…. همراه با بموقع پر فرم نظر سنجی. بدترین فقیر Chakma روستاییان مجبور به ارائه مواد غذایی, مسکن و مترجمان به مقامات” به Chakma رهبران گفت: در تفاهم نامه مشترک خود را.

Mizoram را NRC فرم شش سوال بیش از یک در آسام این تیم اشاره کرد.

این عبارتند از: محل تولد, دین, تاریخچه و اسامی روستاها در گذشته حل و فصل با دوره اقامت دائم آدرس در کشور بومی ویژگی های فیزیکی مانند ارتفاع, رنگ مو و چشم و تشخیص علائم و زمین و یا اساس گنجاندن در فهرست رأی دهندگان به هر شکل 6 انتخاباتی ثبت نام افسر و دستیار انتخابات ثبت نام افسر.

ترک کردن Mizos و تمرکز تنها بر روی Chakmas چیزی بود اما دهها و بر اساس مذهب و قومیت Chakma رهبران گفت.

این Chakmas بودایی در حالی که تقریبا همه Mizos در حال مسیحیان اکثریت آنها پروتستان به دنیا آمد.

این Chakma رهبران خواست آقای مودی به او ایستاده اعلامیه در Ramlila زمین در دهلی نو در 22 دسامبر 2019 که تا کنون از دولت او تا به حال به قدرت در سال 2014 “شده است وجود دارد هیچ بحث و گفتگو در NRC در هر نقطه”.

این Chakma رهبران سیاسی و سازمان های غیر دولتی خواست نخست وزیر بلافاصله پس از مداخله به این موضوع با درخواست Mizoram برای جلوگیری از غیر قانونی NRC و موضوع را اطلاع رسانی بیان کرد که هیچ دولت یا اتحادیه قلمرو دولت باید از انجام هر گونه NRC یا NRC-مانند نظر سنجی و یا ورزش برای شناسایی متهم خارجی.

آنها همچنین خواست آقای مودی به دستور Mizoram دولت به استفاده از داده ها و یا اسناد و مدارک به دست آمده در طول غیر قانونی NRC برای هر هدف و سطح بالا مرکزی تیم باید فرستاده شده به بررسی این بررسی با هدف قرار دادن Chakmas.

سازمان های غیر دولتی که امضا تفاهم نامه شامل مرکزی Mizoram Chakma دانش آموزان اتحادیه Chakma شورای ملی هند, Mizoram بودایی انجمن و Mizoram Chakma داد در برابر تبعیض است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>