به چالش کشیدن کلیشه در چهار عکس های بیشتر لطفا!

چهار عکس های بیشتر لطفا! بلند پروازانه است به یک گسل. نه تنها آن است که یک داستان حول چهار لودگی و منحصر به فرد زنان مختلف نشان می دهد همچنین دارای تقریبا همه زن بازیگران و خدمه. صحبت کردن در مورد چگونه آن را در زمان شکل خالق Rangita Pritish-Nandy می گوید: “من متوجه شدم که به غیر از بین الملل نشان می دهد و فیلم هند شد ساخت صفر مطالب در مورد زنان مانند من در حال رشد در هند از امروز.” بنابراین با فصل دوم انتشار در مارس 17 و یک تیم که شامل نویسندگان Devika Bhagat و Ishita Moitra و مدیران آنو منون (فصل 1) و Nupur Asthana (فصل 2), Pritish-Nandy است که با هدف آوردن بسیاری از استعارههای ریزد.

تلویزیون آمریکا تبدیل شده و این شهر به چیزهای افسانه. چهار عکس های بیشتر لطفا! — در حالی که ناقص مانند قهرمانان آن — به ارمغان می آورد چیزی کاملا جدید به هند طراحی اتاق. آن را به زحمت عبور Bechdel آزمون به عنوان به خوبی. این زنان که مردان هستند که سنگ بنای خود را وجود دارد. مشکلات خود را ناشی از بی شمار جنبه از زندگی خود را: خود را حرفه خود بدن خود را خاص و جاه طلبی.

A still from the show

معروف چهار

هر یک از خانمها صحبت من با concurs که مفهوم خود جلب کرد او در از سمت راست شروع. “این یک فرصت بی سابقه ای به بخشی از چیزی خاص — یک داستان در مورد زنان توسط زنان می گوید:” بنی J که نقش یک دو جنسی مربی تناسب اندام. برای Sayani گوپتا, روزنامه نگار, آن را نیز یک فرصت را به بازی یک بازی بسیار واقعی شخصیت ناقص با خصلت. “آن را از حساس معقول جایی که من می تواند مربوط به” او می گوید.

Manvi Gagroo آشنایی بیشتر در زمینه. شخصیت او Siddhi پاتل به طور مداوم به مبارزه با او ، “من قلاب شده بود زمانی که به من گفته شد که آن را در مورد زن پیوند و دوستی,” او می گوید و اضافه می کند “آن را عمیق تر می رود. برای مثال Siddhi درمان نشود به عنوان یک کلیشه قدیمی و یا به علاوه اندازه ، آن طراوت بود برای دیدن او به عنوان کسی که شیک و این نوسان به دور از کلیشه توصیفاتی از این دختران بر روی صفحه نمایش به عنوان لباس پوشیدن, پوشیدن شل لباس به دنبال کمی jhalla.”

برای Anjana منون شخصیت یک وکیل با بازی Kirti Kulhari آن را هیجان انگیز می شود در یک فضا با یک پرنیان شبیه به SATC. “این جسارت به خود جلب کرد که من در” او می گوید. “و من به این معنی نیست که صحنه های جنسی, اما این واقعیت است که آن را به نظر می رسد در زنان متفاوت و اماکن مسائل خود را در مرکز ترس. من می خواستم به بخشی از این تغییر است.”

A still from the show

پرداختن به منتقدان

در حالی که جسارت شده است مشخصه این نشان را دریافت کرده است سهم عادلانه خود را از انتقاد, و همچنین به طور خاص برای آن در نزدیکی-ثابت تصویر از زنان به عنوان زیبا pin-ups که تمایل به نوشیدن تمام وقت. به عنوان فصل دو می رسد, بازیگران اصرار دارند که مراقبت های بزرگ رفته به ساخت آن را بهتر از اول است. گوپتا می گوید: “من موافقم که دختران نوشیدن و سیگار کشیدن در همه زمان ها است نه نماد استان است. ایده این بود که زنان مثل ما که نوشیدنی و دود به عنوان یک ماده در واقع نیاز به نمایندگی. باید آن را اندازه گیری آسیب دیده. ما می خواستیم برای شکستن تابو مرتبط با آن در حالی که صادق بودن به مجموعه ای از زنان در برجسته نشان می دهد.”

Gagroo اذعان می کند آنها گرفته اند و بسیاری از آزادی خلاق. “البته ما نمی مانند که هر روز ما همیشه خوب مو و آرایش نه ما همیشه پوشیدن, پاشنه,” او می گوید:, و اضافه کرد که زیبایی نشان می دهد که “با وجود این زنان به دنبال مشخصه ممتاز تر از بسیاری از دیگر زنان در هند, آنها هنوز هم مشکلات مشابه روبرو هستند. ایده این بود برای به تصویر کشیدن شخصیت زن نه از طریق لنز یک مرد: رسمی و خشک و مناسب شریک زندگی یا همسر و یا دیگر کلیشه از سرهم بندی کردن که نوشیدنی و سیگار میکشد. ما می خواستیم برای به چالش کشیدن این مطبوع و می گویند که نوشیدن است نه یک فرد بد و یک زن در ساری است نه لزوما یک فرد خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید