چمن Bahaar: it’s raining men

از اواخر Hindi سینما شده است سفر به هند سرزمین بسیار زیادی در خارج از کشور — و با توجه بینندگان به شهرها و روستاهای آنها ممکن است هرگز حتی شنیده ام قبل از. چمن Bahaar واقع شده است در یک نقطه منحصر به فرد — لرمی در مونگلی منطقه Chhatisgarh. فیلم برداری صفحه نمایش منطقه متمایز توپوگرافی فرهنگ و زبان و مردم; مردان جوان به طور خاص.

پان فروشگاه در لرمی را خارج می شود اویختن برای این شهر مردان جوان تنگ دختر—Rinku (Ritika Badiani) — که منتقل شده در خانه در سراسر جاده. پان صاحب مغازه Billu (developerworks) مخفیانه در عشق با او در حالی که او clueless در مورد عواطف خود را. Atmanirbhar عاشقانه به کسی ؟

کومار است که در فرم خوبی به عنوان مشترک “عاشق” مرد در کنار درب. با این حال این فیلم نمی کند و فراتر از یک exhaustingly استاتیک طرح شهر کوچک نر محور جهان است. تا آنجا که زن در هسته باقی می ماند فقط یک خیال — نمایشگاه چشم انداز در شورت دوچرخه سواری و یا گرفتن سگ خود را برای پیاده روی و حتی رسیدن به مطلق یک خط است.

آن چنان غرق در زندگی مجموعه ای از بی drifters بی فایده خیال دلیلی احساس وحشت و نگرانی زده whiners عاشقانه بازنده سیاسی بازیکنان تستوسترون شارژ متجاوزان و ساده لوحانه stalkers که همه یکدیگر “پدر” در محلی صحبت می کنند, آزمون محدودیت از صبر و شکیبایی است. همه یک دسته از مردان که حاضر به رشد ترجیح می دهند به ماندن تا ابد احمق و پس از آن تعجب می کنم که چرا زنان فرار از آنها. است وجود دارد یک گزینه بهتر در دسترس به آنها است.

با تمام معنی بازی ما ملودی روح و روان مرد اگر این چیزی است که شما می خواهم می خواهم به آن تماس بگیرید, اما انجام نمی دهیم ما یک خراش رکورد در معامله با سوزن دائمی گیر در یک نقطه. همه ما را به دیدن در شروع در حال تکراری صحنه چشم دوخته اند و در زن. و گفت و گو که در balatkar (تجاوز به عنف) و مذاکرات مسائل مانند “pagalpan sachche aashiq کی nishani هوتی hai (جنون است نشانه ای از یک عاشق واقعی)”.

دو سوم پایین روایت چیزهایی را انتخاب کنید تا اما تمام سعی و ساخت همدردی برای این ظاهرا مردان. همه چیز ممکن است پرتاب به طرح—از مبهم اشاره به عملیات Majnu به hotheaded پلیس به یک سیاستمدار فرصت طلب به sadhu که rues در مورد اینکه در حال غرق خود را دوست دارم. که در نهایت معلوم می شود فراموش شدنی ظروف سرباز یا مسافر. تنها عنصر دیگر که من دوست داشتم در مورد این فیلم جدا از صادقانه و سرمایه گذاری کومار شد اعتبارات باز دنباله. آن را به خوبی لمس که!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید