قهرمانان مسابقات لیگ برتر فوتبال به تعویق افتاد

لیگ قهرمانان گذشته 16, دوم, پاهای, بین منچستر سیتی و رئال مادرید و یوونتوس و لیون شد آخرین مشخصات بالا مسابقات فوتبال به تعویق افتاد با توجه به شیوع کروناویروس یوفا تایید کرد در روز پنج شنبه.

یوونتوس مدافع Daniele Rugani دارای آزمایش مثبت برای این ویروس را وادار به بازیکنان و کادر ایتالیایی قهرمان به قرنطینه.

رونالدو علامت رایگان

Rugani هم تیمی کریستیانو رونالدو بوده است در قرنطینه در مادیرا برای چند روز اما نه نشان دادن هیچ نشانه ای از ابتلا به ویروس مقامات محلی در پرتغال گفت: در روز پنج شنبه.

بازیکنان رئال مادرید نیز قرار داده شده است به قرنطینه پس از یکی از باشگاه های بازیکن بسکتبال آزمایش مثبت برای COVID-19. لالیگا اعلام کرد که اسپانیا در دو بخش خواهد بود به حالت تعلیق برای حداقل دو هفته بیش از coronavirus.

در ضمن یک نام برای یک بحران جلسه از طریق ویدئو کنفرانس روز سه شنبه “به بحث در مورد فوتبال اروپا در پاسخ به شیوع بیماری” و جلسه را شامل نمایندگانی از تمام 55 انجمن های ملی و باشگاه و بازیکن بدن.

در ضمن دو هفته بیستم لیگ برتر گذشته 16 اولین بار, پاهای, برنامه ریزی برای پنجشنبه و مربوط به باشگاه های ایتالیایی شده است به تعویق افتاد.

یورو 2020 است که به دلیل لگد کردن در سه ماه و چهار نهایی مقدماتی نقاط با توجه به تصمیم گرفت در بازی از مسابقات برنامه ریزی شده بود در پایان این ماه.

چهار تیم مسابقات بین المللی شامل قهرمانان اروپا, پرتغال, جام جهانی, فینالیست کرواسی و بلژیک و سوئیس در قطر در این ماه کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>