‘فرصتی برای احیای ملی مدار’

در شرایط دشوار طبیعی است به سقوط دوباره خاطرات خوب.

ویشنو Vardhan رقابت در نخستین گرند اسلم قرعه کشی اصلی در ویمبلدون در سال 2018 و او و گرامی داشتن آن را از صمیم قلب.

در میان بهترین خاطرات

“این یکی از بهترین خاطرات من از تنیس حرفه ای — بازی من اولین گرند اسلم قرعه کشی اصلی در ویمبلدون با Sriram Balaji یکی از نزدیک ترین دوستان خود و برنده شدن در یک مسابقه با خانواده به تماشای” به یاد می آورد که 32 ساله ویشنو که به نمایندگی از این کشور در المپیک لندن با Leander Paes.

همچنین بخوانید: Vishnu Vardhan گرسنه برای اطلاعات بیشتر

در این فصل ویشنو بود بازی دوم خود را در مسابقات حرفه ای در کلکته در ماه مارس قبل از این مسابقات لغو شد میدوی توسط فدراسیون بین المللی تنیس (ITF).

“من در واقع داشتن وحشتناک سرفه در آن زمان. این زمانی بود که وجود دارد برخی از موارد اولیه از COVID-19 در هند فقط قبل از این که آن را به نام یک بیماری همه گیر. بازیکنان در این مسابقات بودند بسیار نگران من سرفه. خوشبختانه, آن را به طور منظم سرفه و من بهبود به زودی. من آماده بود برای آزمایش اما دکتر به من اطمینان داد که این طبیعی بود که من نمی هر گونه علائم دیگر” به یاد می آورد ویشنو.

ویشنو با اعتماد به نفس است که هند را کنترل ویروس به زودی و نشان می دهد یک ملی مدار برای احیای تنیس.

“از آن خواهد شد یک فرصت بزرگ برای احیای ملی مدار. ما می توانید تمام برتر بازیکنان در کشور رقابت در مسابقات” او گفت:.

حالا او خوشحال است که صرف وقت با دو سال سیذارتا و کمک به همسرش سونیا پخت برخی از “کیک شگفت انگیز”.

“بودن در خانه است خوب است برای من. پدر من (Jagadeesan) و سونیا در حال تعیین افراد برای بیرون رفتن و خرید ملزومات است. من شده اند به طور کامل صفحه اصلی” گفت: Vishnu.

“ما صبحانه را با هم. زمانی که سیذارتا می رود به پدر و مادر من’ محل [بر زمین] من یک تمرین است. ما هر دو لذت بردن از طولانی بعد از ظهر چرت بود که هرگز در برنامه من است. در شب ما به تراس تماشای غروب آفتاب و آب گیاهان” گفت: Vishnu.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید