‘Chandramukhi 2’ تایید Raghava لارنس نقش سرب

Raghava لارنس در زمان توییتر با تعجب در روز پنج شنبه با یک اطلاعیه در فیلم های آینده آشکار است که او را تیتر بازیگران عاقبت به Chandramukhiاین بمب دارای قدرت تخریبی ضربه بازیگران Rajinikanth منتشر شد که 15 سال پیش.

آزمایشی با عنوان Chandramukhi 2فیلم نشانه بازگشت P Vasu در مدیر صندلی در تامیل فیلم پس از آخرین انتشار Shivalinga (2017) که اتفاقا ستاره دار Raghava لارنس. طراح رقص و کارگردان-بازیگر ساخته شده یک نام برای خود اقدام تعدادی از ترسناک-کمدی ویژه حمل فراتر از مجموعه ای از فیلم های.

خورشید تصاویر’ Kalanithi ماران که مورد حمایت دو موفقیت تجاری فیلم در فراتر از حق رای دادن و چه کسی Raghava لارنس توصیف به عنوان “خوش شانس تولید کننده” آمده است در هیئت مدیره به تولید Chandramukhi 2بازیگر پست در توییتر گفت.

Chandramukhi تولید شد توسط Sivaji محصولات و منجر به یک تغییر عظیم از ثروت برای هر دو خانه تولید و Rajinikanth. Raghava لارنس پست نشان می دهد که عاقبت تنظیم شده است برای رفتن بر روی طبقه با تصویب خود را روی صفحه نمایش بت و مربی Rajinikanth. “من خیلی خوش شانس به عمل در این پروژه با Thalaivar‘s (Rajini) اجازه و نعمت” او می گوید.

Rajinikanth, Nayanthara, Jyotika and Prabhu in a still from ‘Chandramukhi’ directed by P Vasu

Rajinikanth, Nayanthara, Jyotika و Prabhu, هنوز هم از ‘Chandramukhi’ به کارگردانی P Vasu | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

این بازیگر که همچنین کارگردانی Akshay Kumar-starrer Laxmmi بمببازسازی از خود فراتر (2011) نیز نشان داد که جنبه خیریه به اینکه بخشی از Chandramukhi‘s عاقبت بیان کرد که او کمک خواهد ₹3 کرور از پیشرفت او دریافت هزینه از تولید کننده برای Chandramukhi 2 نسبت به COVID-19 امداد بودجه.

“50 lakhs برای PM-مراقبت صندوق 50 lakhs به CM صندوق امداد (تامیل نادو), 50 lakhs برای FEFSI اتحادیه و من می خواهم به گسترش ویژه من سهم 50 lakhs برای من رقصنده اتحادیه” Raghava لارنس می گوید و اضافه کرد که او را صرف ₹25 lakhs برای رفاه جسمی کودکان و دیگر ₹75 lakhs به صورت روزانه دستمزد حقوق بگیران و ساکنان زادگاه خود در Desiya ناگار Royapuram در شمال چنای. “تمام مواد غذایی و ملزومات تحویل داده خواهد شد با کمک پلیس با ایمنی مناسب,” او می افزاید: در این بیانیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید