Chandrashekhar آزاد اسلامی واحد جرات RSS رئیس به مسابقه انتخابات

Bhim فرمانده ارتش Chandrashekhar آزاد اسلامی در روز شنبه خواسته RSS رئیس موهان Bhagwat به مسابقه انتخابات مستقیم برای تست واقعی حمایت عمومی برای “Manuvadi” دستور کار Sangh.

پرداختن به یک جلسه Bhim ارتش کارگران در Reshimbagh زمین واقع نزدیک به RSS ستاد در اینجا آقای آزاد اسلامی خواستار Sangh برای پایان دادن به “Manuvad”.

“من می خواهم به یک پیشنهاد به RSS رئیس…پرده از دروغ و آمد به میدان. آن است که دموکراسی.. مسابقه انتخابات مستقیم خود را با دستور کار و مردم به شما بگویم اگر ‘Manusmriti” یا قانون اساسی را اجرا خواهد کرد این کشور” آقای آزاد گفت.

او گفت جدید-قانون تابعیت (CAA) ثبت ملی شهروندان و جمعیت ملی ثبت نام (NPR) هستند “برنامه” از آر اس اس. در Dalit روایت “Manuvad” مبتنی بر “تبعیض آمیز” Manusmriti.

روز جمعه ناگپور نیمکت از دادگاه عالی بمبئی اجازه Bhim ارتش برای برگزاری یک جلسه از کارگران آن در Reshimbagh با شرایط خاص بعد از پلیس محلی را تکذیب کرد اجازه از ترس قانون و نظم موضوع است.

با اشاره به ناگپور پلیس مشاجره آقای آزاد گفت: دو ایدئولوژی همیشه برخورد.

“در حالی که ما معتقدیم در قانون اساسی آنها بر این باورند در Manusmriti. این کشور اجرا می شود تنها در قانون اساسی و نه در ایدئولوژی. این Manuvad’ به پایان خواهد رسید در این کشور تنها در صورتی یک ممنوعیت های اعمال شده در آر اس اس” گفت: دانشگاه آزاد اسلامی.

آقای آزاد همچنین متهم آر اس اس از تلاش برای پایان دادن به سیستم رزرو از طریق backdoor.

“ما مردم هنوز هم در هر موقعیت یا پست (در مشاغل دولتی)…یک روز ما خواهد شد که ما نخست وزیر و دولت ها در کشورهای دیگر. ما شما را رزرو. ما به رزرو به بخش های دیگر جامعه است. ما تبدیل خواهد شد بخشندگان نمی جویند” آقای آزاد گفت.

او جرأت به Sangh رئیس برای برگزاری یک بحث در مورد سیستم رزرو.

آقای آزاد همچنین اعتراض به شیو سنا به رهبری مگا ولت آمپر دولت در ماهاراشترا به اجازه نمی دهد NPR در دولت “نفع مردم”.

آقای Azad ادعا که دولت ها اجازه می دهد تظاهرات حتی برای حق شود.

“اگر ما را به خیابان ها به اعتراض ما ، اما آنها نمی دانند که کسانی که علاقه مند به نجات ملت می ترسند از هر گونه مجازات می شود آن را lathi زندان یا دادگاه,” او گفت:.

آقای آزاد در حال حاضر به قید وثیقه در مورد اتهام تحریک مردم در طول یک ضد کا اعتراض در مسجد جاما در دهلی نو در تاریخ 20 دسامبر.

“در آینده نیز اگر ما نمی اجازه ما دست کشیدن درب از دادگاه. ما خواسته بود برای هشت ساعت آزادی (اجازه برای Bhim ارتش جلسه روز شنبه) و محترم دادگاه (بمبئی HC) اجازه ما سه ساعت است. ما احترام دادگاه سه ساعت به اندازه کافی او گفت:” با اشاره به HC باشد.

Azad گفت: آنها به نام برای بهارات Bandh در فوریه 23 در CAA-NRC-NPR موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>