شخصیت هنرمند Jayaprakash ردی رویای تلوگو فیلم پروژه

شخصیت هنرمند Jayaprakash ردی با نام مستعار جی پی ردی برگزار شد نمایش فیلم الکساندر چند روز پیش به چند را انتخاب کنید و او امیدوار است آن را مینماید. JP ردی ساخته شده است این مرحله بازی محبوب با به تصویر کشیدن شخصیت اصلی. او می گوید: او آگاه است که از آنجا که هیچ تجاری عناصر و هیچ قهرمان یا قهرمان به فروش آن ممکن است پیدا کردن محل در رسانه های دیجیتال و اگر نه تئاتر. این بازی او را بازنشسته عمده ای که ایجاد یک خط تلفن در نام خود را به ” الکساندر تلفنی و مشاوره افرادی که در مشکلات و پیشنهاد راه حل برای آنها.

بازی الکساندرنوشته شده توسط اواخر Poosala شده است صحنه 66 بار بار در تلوگو متحده است. نویسنده بر این باور محتوا کمک خواهد کرد که نسل های آینده است. آن را کارگردانی شده است Davala Satyam.

فیلم می گیرد در یک پنت هاوس. ما می بینیم الکساندر به تنهایی زندگی می کنند بیدار شدن از خواب و پوشیدن لباس نظامی و آواز خواندن سرود ملی و ستایش پرچم خود را در تراس در هر روز است. او را دوست دارد نوشیدنی خود تا آنجا که او را دوست دارد برش سبزیجات و پخت و پز آنها را. او عمدتا بر روی گوشی و گفتگو با افراد مختلف به ما می دهد بینش به مشکلات خود را. الکساندر مردم از جنبه های مختلف زندگی و از همه سنین تماس با او و بحث در مورد مسائل خود و او تا به یک راه حل فوری. آنها او را دوباره به او بگویید که پیشنهادات خود را کار می کرد و آنها خدا را شکر به او.

وجود مانع در اینجا افرادی که JP صحبت می کند به تنها شنیده می شود و کسانی که به تماشای Telugu cinema بلافاصله می توانید حدس بزنید که این افراد هستند. متاسفانه هیچ یک از صدای خود مطابقت با سن شخصیت آنها بازی و شدت که با آنها صحبت می کنند بسیار کم عمق است. مثلا یک زن و شوهر که در 20s خود را در مورد کشتن خود را در یک مسیر راه آهن را, او تماس بگیرید و از او بخواهید برای یک راه حل که به نظر می رسد بسیار غیر محتمل و بی اعتقاد. صدای متعلق به کمدین محبوب که کار کرده اند و با او در بسیاری از فیلم و موظف به بخشی از آن. برخی از آنها با گذشت سال به عقب بدیهی است که این معنی است که فیلم گرفته بود زمان به آمده این دور و محروم محتوای آن احساسات است.

این روزها بیش از حد ما برای کمک به مردم با گرایش به خودکشی و کمک به ارائه نظر و مشاوره با بیمار, گوش دادن. در اینجا بیش از حد در دوران بازنشستگی JP به عنوان الکساندر مردم را تشویق به زندگی مانند یک میدان جنگ و نه تسلیم. مفهوم خوب است اما شاید یک مدیر جدید با افکار تازه ممکن است با آن برخورد آن متفاوت است. درام بالا در اوج عين مشاوره به افرادی که نیاز به خوب است و معقول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر