‘ترور شخصیت” توسط خارجی کانال های تلویزیون را نمی توان تحمل: نپال

نپال را نمی خواهد اجازه می دهد کانال تلویزیونی خارجی که افراط در ترور شخصیت از رهبران آن و به دنبال راه حل های قانونی در برابر چنین رسانه های خبری, یک وزیر ارشد دولت از نخست وزیر K. P. Sharma Oli گفت: روز پنج شنبه. اعلام همراه بود همزمان blacking از همه, هند, اخبار کانال های محرومیت Doordarshan در سراسر نپال.

“ما نمی خواهیم به دخالت در امور رسانه ها. نه فقط خارجی اما حتی داخلی کانال های تلویزیون تنظيم خواهد شد اگر آنها یافت می شود به پخش محتوای نامناسب و یا در حال غرقه شدن در ترور شخصیت [از نپال شهروندان و رهبران] و به بی احترامی نپال حاکمیت. نپال را نیز به دنبال سیاسی و راه حل های قانونی در برابر چنین کانال” گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات Yubaraj Khatiwada در پاسخ به یک سوال در مورد خاصی هندی, کانال های پخش مطالب اعتراض نخست وزیر Oli و سفیر چین هو Yanqi.

منابع مطلع که نپال سفیر هند Nilambar Acharya شکایت به وزارت امور خارجی روز پنج شنبه در مورد پوشش نپال رهبری در برخی از کانال های هندی.

بلافاصله پس از اظهارات وزیر نفت برجسته هندی, کانال های خبری بودند که نا گهان به عنوان چند سیستم اپراتور (MSOs) در نپال تصمیم به توقف پخش در تمام هند کانال های خبری به جز Doordarshan.

بلافاصله پس از اظهارات وزیر نفت برجسته هندی, کانال های خبری بودند که نا گهان به عنوان چند سیستم اپراتور (MSOs) در نپال تصمیم به توقف پخش در تمام هند کانال های خبری به جز Doordarshan.

منابع مطلع که نپال سفیر هند Nilambar Acharya شکایت کرده بود به وزارت امور خارجی روز پنج شنبه در مورد پوشش نپال رهبری در برخی از کانال های تلویزیون هند.

به غیر از آقای Khatiwada چند برجسته رهبران نپال نیز محکوم هندی رسانه برای پخش نظرات که توهین آمیز در طبیعت است. نخست وزیر Oli بالا مشاور Bishnu Rimal در زمان به رسانه های اجتماعی ساعت قبل از اینکه وزیر این سخنان و با اشاره به حملات شخصی علیه آقای Oli در برخی هند, اخبار رسانه های. او گفت: “این اخبار و نظرات آینده از هند رسانه ای علیه دولت و نخست وزیر نپال به شدت اعتراض و در نتیجه زمینه صادر کند. سوء قصد ذاتی در این گزارش تنها خسارت سن روابط دوستانه موجود بین دو کشور و مردم است.”

سخنان خود تکرار شد راجان Bhattarai دیگر مشاور آقای Oli را که محکوم اخبار گزارش ها و خواست های هندی رسانه ها به “احترام نپالی دولت و مردم موضع متحد در نپال حاکمیت ملی و استقلال”.

سفیر Hou فعال بوده است در کاتماندو صحنه سیاسی و اعتقاد بر این است که نقش مهمی در مرمت تفاوت بین آقای Oli و رقبای خود را به خصوص سابق PM Pushpa کمال Dahal ‘Prachanda’.

هر چند عمده هند اخبار کانال متوقف شده است از پخش در نپال شکل نهایی از سیاست است و در عین حال برای تبدیل شدن به روشن به عنوان بیشتر بیانیه های رسمی هستند و انتظار می رود در مورد این.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>