‘ارابه آتش’, ‘ارباب حلقه ها’ بازیگر یان هلم می میرد 88

ایان هولم همه کاره بازیگر بریتانیایی که زندگی حرفه ای طولانی شامل نقش در ارابه آتش و ارباب حلقه ها مرده است. او 88.

حلم درگذشت مسالمت آمیز در ژوئن 19 صبح امروز در بیمارستان, احاطه شده توسط خانواده و مراقب خود عامل الکس ایروین در بیانیه ای گفت. بیماری او بود پارکینسون مرتبط.

“درخشان خود شوخ طبعی همیشه همراه بازیگوش چشمک زدن در چشم او,” ایروین گفت.

“جذاب, نوع و ferociously با استعداد ما را از دست او بسیار.”

حلم به نظر می رسد در نمرات از فیلم های بزرگ و کوچک از صحنه و لباس, درام, فانتزی, حماسه. یک نسل از علاقمندان به سینما می داند که او را به عنوان بیلبو بگینز در ارباب حلقه ها و هابیت trilogies.

او برنده یک جایزه فیلم آکادمی به دست آورد و به حمایت از-بازیگر نامزد اسکار برای به تصویر کشیدن پیشگام مربی دو و میدانی سام Mussabini در آمار سال 1982 فیلم ارابه های آتش.

او در فیلم دیگر نقش شامل پدر کورنلیوس در عنصر پنجم, آندروید, خاکستر, در , بیگانه, صاف, صحبت کردن وکیل در شیرین آخرتناپلئون بناپارت در زمان راهزناننویسنده لوئیس کارول در Dreamchild و سلطنتی پزشک در جنون شاه جورج.

او همچنین کاریزماتیک theatrr بازیگر که برنده جایزه تونی برای بهترین بازیگر برجسته به عنوان لنی در هارولد پینتر بازی بازگشت به خانه در سال 1967.

او دیرین عضو, شرکت رویال شکسپیر در هر جلسه از ناتوان کننده مرحله وحشت که زده در طول یک تولید The Iceman Cometh در سال 1976 نگه داشته و او را در این مرحله برای بسیاری از سال است.

“من فکر می کنم این اتفاق می افتد اغلب به بازیگران” حلم گفت: آسوشیتد پرس در سال 1998 است.

“آنها خود را از دست دادن عصب. آنها ممکن است فکر می کنم آن را یک دیوانه راه برای ایجاد یک زندگی و یا هر چیز دیگری. من خوشبختانه هزینه درآمد کافی شاغل در رسانه های دیگر. من می توانستم منجمد در جلو از یک دوربین و من را مجبور به تبدیل شدن به یک شومینه رفت و برگشت و یا چیزی.”

بازگشت او به زندگی و عملکرد برنده 1998 Laurence Olivier, جایزه بهترین بازیگر برای عملکرد خود را در عنوان نقش شاه لیر در تئاتر ملی.

حلم knighted شد در سال 1998 برای خدمات خود را به درام.

میا فارو گفت که او در میان غول های تئاتر. “ما ملاقات کرد در حالی که کار در RSC که در اواسط عملکرد Iceman Cometh ترور او را ربوده و او صحنه را ترک کرد — برای 14 سال” او هنوز توییتی. او در سینما و تلویزیون واجب درخشان. شرکت رویال شکسپیر مدیر هنری گرگوری Doran به نام حلم یکی از نوابغ RSC

“ایان کاملا اصلی است. به طور کامل یک” Doran گفت. “او نهفته سرد فشرده آتشفشانی حس درنده خویی از خطر یک اجاق گاز فشار بازیگر نادر و با شکوه استعداد. وجود یک روح رفته است. حلم بود چهار بار ازدواج کرده بود و پنج فرزند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>