Chelleli Kapuram (1971)

به خوبی اجرا صفحه داستان در خواهر و برادر, پیوند همیشه یک ضربه بزرگ با مخاطب حق را از N T Ramarao عصر (Rakthasambandham,1962) به اسم نوه زمان (Rakhi 2006). تقریبا هر محبوب بازیگر سرب از A. Nageswara Rao (Bangaru Gajulu, 1968) به Chiranjeevi (هیتلر, 1997), Mahesh Babu (Arjun, 2004), Pawan کالیان (Annavaram, 2006) و Rajasekhar (Gorintaku, 2008) با بازی در ستایش برادر بزرگتر و برنده بینندگان قلب خود حساس تصاویر. در کوتاه خواهر و برادر احساسات تبدیل به بخشی از یک فرمول موفقیت در معاصر تلوگو celluloid تم. و آخرین نمونه بود نگا Sourya starrer, Aswathama.

زمانی که بازیگر کهنه Mannava Balaiah اقدام به تولید فیلم های راه اندازی شده توسط Amritha فیلم او تصمیم گرفت به دنبال این خواهر و برادر احساسات فرمول برای ازدواج خود تولید. جالب Balaiah نوشته است کوتاه و رمان با عنوان Nalupu – Thelupu در موضوع, در طول روز دانش آموز منتشر شده در این مجله هر دو هفته یکبار ‘Tufan’ آورده با لاکشمی Narayana از مدرس. Balaiah اضافه شدن چند شخصیت ها و صحنه های به رمان داد و آن را به K. Viswanath به نوشتن فیلمنامه و هدایت فیلم با عنوان Chelleli Kapuram.

داستان

Ramu را (بازی های برگزار شده توسط Sobhan ببو) زندگی حول محور نوشتن شعر و خواهر خود سیتا (Manimala). Ramu را دایی پدری (رائو Gopala رائو) chides او را برای غفلت به انجام سیتا ازدواج. به منظور جمع آوری پول برای عروسی Ramu می رود به شهرستان خود را به فروش شعر به ناشران اما ملاقات با هیچ موفقیت. او با دوست دوران کودکی خود سری Ram (Nagabhushanam). دنیوی عاقلانه سری رم بازارهای Ramu در شعر به یک ناشر (Chaya Devi) است که تحت این تصور که آنها آثار خود را منتشر و آنها را در روپیه Ram را نام. به جای ناراحت شدن Ramu بیان شادی است که نوشته های او در نهایت در چاپ و مورد تحسین قرار گرفته. Ramu انجام ازدواج با سری رم. در طول اقامت خود را در هتل سری رم مظنون سیتا خیانت پیشرو به او احساس وحشت و نگرانی.

در ضمن از طرفداران جان سخت از ‘سری Ram شعر (در واقع نوشته شده توسط Ramu), رادا (Vanisri) یک دانشجو از Vizag به طور منظم می نویسد: نامه به او و حتی قول به ازدواج با او. در حالی که پاسخ دادن به نامه Ramu بیش از حد می افتد در عشق با او. رادا در دیدار روپیه Ram تحت این تصور که او واقعی نویسنده است. اما او به زودی در می یابد که Ramu واقعی شاعر است. حقیقت این است که تاسیس شده است. سری رم متوجه حماقت خود و متحد با سیتا. Ramu ازدواج رادا.

بازیگران و خدمه

K. Viswanath را forte بود توانایی استخراج ظریف, نمایش احساسات از بازیگران حتی در شدت متهم ، نه تنها یک قاب در چنین توالی دریا رفت, صحبت کردن حجم برای مهندس صدا-تبدیل ظهور فیلمسازان مهارت. او توانایی پشتیبانی از این گفت و گو نویسنده Gollapudi Maruthi رائو, فیلمبردار S. S. لعل و ویرایشگر Veerappa.

آن زمانی بود که Sobhan ببو بود که آزمایش خود را بر روی صفحه نمایش نقش. پس از بازی در Tahsildar Gari Ammayiاو در زمان deglamorised شخصیت پوست تیره Ramu در Chelleli Kapuram. او آمد تا نمایندگان با ظریف اما موثر تجسم به عنوان پرشور شاعر که باقی می ماند ناشناس و به عنوان doting برادر.

هر چند کمی از منفی سایه اضافه شد به شخصیت او نسبت به نیمه دوم فیلم و Nagabhushanam در نقش های مثبت به عنوان روپیه Ram, نمرات. Manimala به عنوان Shoban ببو خواهر Vanisri خود را به عنوان فن-تبدیل-عشق و علاقه بازی شخصیت خود را به خوبی.

Nirmala عمل به عنوان قهرمان و Allu Ramalingaiah و Chaya Devi به عنوان ناشران کتاب. Sathyanarayana بازی Raghavaiah این moneylender که ناخواسته باعث شد برای سیتا را در مخمصه. Chandramohan باعث ظاهر cameo در یک صحنه درام به عنوان لرد کریشنا است. Sandhyarani و K. V. Chalam پر نور گفتگوی بورسی.

K. V. Mahadevan موسیقی ترکیب شده و کمک زیادی برای موفقیت فیلم. هر چند همه این آهنگ از آلبوم یک ضربه chartbusters در میان آنها بودند ‘Charana kinkinulu ghallu ghallumana’ و ‘Kanula mundu neevunte kavitha pongi paaradaa’ نوشته شده توسط C. Narayana ردی و ارائه شده توسط P. Susheela و S. P. Balasubrahmanyam.

چیزهای بی اهمیت

روز اول را در Sobhan ببو برگزار شد Arasu Studios واقع در مدرس موسسه فیلم پیچیده است. Sobhan بابو آرایش شخصی مرد Akula Apparao اولین آزمایش تیره آرایش نگار تبدیل بازیگر Echuri Chalapathi رائو و تنها پس از آن انجام آرایش در Sobhan ببو.

Manimala عرضه در یک نقش کوچک در ANR starrer, Kulagothralu (1962) و سال آینده در تامیل با MGR starrer, پریا Idathu پن و قهرمان مدرن در تئاتر Vallavanukku Vallavan. بازیگر محبوب در تامیل Manimala بازی Suhasini را در K. Balachander را 1985 کلاسیک Sindhubhairavi. او همچنین عمل در مالایایی و کانادا فیلم علاوه بر چند تلوگو فیلم. Manimala بود انجام کلاسیک رقصنده و تور انگلستان است. Manimala ازدواج جانباز Tamil comedy بازیگر ‘Venniradai’ Murthy.

به زودی پس از کار برای Chelleli Kapuramتولید فیلم کنترل Kesana Jayaram تبدیل شده تولید و ساخته شده Marapurani Thalli (1972) است که با D. S. Prakasa رائو عرضه به عنوان یک مدیر. D. S. شروع به کار خود را در سینما به عنوان یک شاگرد تحت Vittalacharya و سپس مشغول به کار به عنوان دستیار مدیر برای چنین نام as – P. Pullaiah V. Madhusudana رائو و Bapu. قبل از ورود به سینما D. S. Prakasa رائو زد فانتزی فروشگاه در پننور در گنٹور منطقه.

تولید شده توسط B. Krishnaswamy و A. Suryanarayana با M. Balaiah به عنوان مجری Chelleli Kapuram ضربه زدن به صفحه نمایش در تاریخ 27 نوامبر 1971 و ملاقات با موفقیت دفتر جعبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر