Chelsea F. C. انتخاب کردن در برابر قطع پرداخت بگویم بازیکنان برای کمک به خیریه

چلسی اولین-بازیکنان تیم هستند نه مصرف کاهش دستمزد و یا کمک به سمت این باشگاه از لحاظ مالی با توجه به COVID-19 گیر این باشگاه در بیانیه ای گفت: در روز شنبه.

زیر را گسترده خواند و بازیکنان باید به جای خواسته شده است به ادامه “حمایت از خیریه دیگر علل” چلسی در بیانیه ای گفت:.

رسانه های بریتانیا تا به حال گزارش شده است که این باشگاه شد و در مذاکرات با بازیکنان بیش از احتمال 10% کاهش پرداخت با توجه به بحران است.

“در این زمان مردان تیم اول خواهد بود نه کمک به سمت این باشگاه از لحاظ مالی” چلسی گفت. “به جای هیئت مدیره به کارگردانی تیم به تمرکز تلاش های خود را بیشتر حمایت از دیگر علل خیریه.”

“به این بحران توسعه در این باشگاه ادامه خواهد داد به گفتگو با مردان تیم اول در مورد کمک های مالی به این باشگاه فعالیت” آن را گفت.

چلسی اضافه شده است که آنها را نمی توان با استفاده از دولت را حفظ طرح در طول بحران و ادامه خواهد داد به پرداخت کارکنان ،

“باشگاه می تواند تایید ما نخواهد بود با استفاده از دولت فعلی Coronavirus کار احتباس طرح اجرا می شود که به 30 ژوئن” باشگاه گفت. “ما در حال برنامه ریزی هر general افزونگی یا furloughs برای ما تمام وقت کارکنان دارد که در ادامه به پرداخت 100 ٪ از دستمزد فعلی خود را.”

لیورپول تاتنهام و بورنموث باید تمام معکوس اولیه تصمیم گیری کردند به غیر از بازی کردن کارکنان در طول بیماری همه گیر در پی انتقاد در حالی که پیش از این در شنبه نوریچ سیتی در دفاع از تصمیم خود را به کردند کارکنان.

لیگ برتر باشگاه های مانند ساوتهمپتون و وستهام اعلام کرده اند دستمزد deferrals برای بازیکنان پس از فوتبال انگلیسی بود به حالت تعلیق در ماه گذشته به دلیل شیوع بیماری در حالی که آرسنال اعلام کرده اند 12.5% کاهش پرداخت برای بازیکنان و کادر مربیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>