چنای باند بزرگ سام EP ماندن است در اینجا در نهایت

این چندآهنگه (EP) شده است در ساخت حتی قبل از این گروه بود. اولین شعر از سام ماندن نوشته شده بود در سال 2016. اولین آهنگ از اقامتبه نام “فوق العاده زن’ منتشر شد در ماه ژوئن 2019 با نرم و صاف کردن تا حدودی نشاط تصویری حصول اطمینان برای debutantes مقدار زیادی از فضای در کانون توجه است. پس از آن آمد یکی دیگر دشوار صبر کنید برای طرفداران سام با یک آهنگ در اینجا و تصویری وجود دارد که منتشر شده بین سال-فاصله طولانی.

اما از جمعه گذشته ماندن است رسما و آماده به binged و صبر کنید به نظر می رسد که ارزش آن بوده است. “ما شروع به ضبط آن در آغاز سال 2018 است. Harshil Radhakrishnan از F16s کمک ما قرار داده این آهنگ را با هم; او تولید شده است مسیر شماره دو, سه, چهار و پنج می گوید:” ساموئل Vijayan, سرب, خواننده, ترانه سرا و بنیانگذار پنج عضو گروه است که همچنین شامل درامر Goutham ‘Healer’ Balasubramaniam کیبورد ღ Trivedi, نوازنده بیس Adithya Gopi و گیتاریست Akshay Yesodharan.

هفت آهنگ مفهوم EP که شروع می شود با خوشحالی lovestruck اما پس از آن طول می کشد شنوندگان از طریق تمام مراحل از اشتیاق و دل شکستگی است به طور کلی پرنیان دلپذیر به آن اما موفق به نوسان بین بالا-سرعت و هیجان (‘فوق العاده زن’) و به آرامی غمگین خیال (‘خطرناک’). متن ترانه فقط قلبی به اندازه کافی به شما را ساکن و سراسر آن را حفظ چیزی از یک دلتنگ, آرام, retro, پاپ, با ‘اینجا’ شکستن هنجار با برخی از زیبا آکوستیک.

برای ساموئل آهنگ دارای جایگاه ویژه ای در آرام شدید ‘اقامت’, اعلام اشتیاق با نکات جزئی از تکنو و صمیمی پرنیان. “آن نیست اولین آهنگ من نوشت: اما این آهنگ که کل EP ناشی از” او توضیح می دهد. هیچ یک از آنها را مدیریت برای زنده تا احساسی و craftily هم قرار دادن ‘فوق العاده زن که تا به حال منجر به یک سطح کاملا متفاوت از انتظارات است که تا به حال تنها در اوج بوده است توسط ماه اذیت کردن, از طریق ویدئو منتشر شده و متحرک وله در Instagram.

“من می توانم در قرعه کشی طرح و یا ایجاد هر چیزی از ابتدا. این بود که بیشتر از عکس های دستکاری از قالب موجود می گوید:” ساموئل. او به وضوح یک مجموعه چشم انداز برای هر آهنگ و موفق به انتقال آن با یک شوخی زیبایی تغییر ناگهانی. تیزر تبلیغاتی برای سرخورده و ناراضی ‘همراه’, مثلا, ویژگی های یک پیش زمینه از گرمسیری (به عنوان خلاصه-آسمان صورتی نشان می دهد) ساختمان آپارتمان با درختان نخل و یک حلقه بسکتبال. به ظاهر مودب شده اضافه تناقض گویی: بالن برخاستن از در پشت ساختمان کشیدن تا شعر با آنها. پس از انجام طیاره آگهی ها. یکی دیگر از طیاره پرواز به صورت عمودی از روی زمین کشیدن تا با آن چه در ابتدا به نظر می رسد مانند یک تیره کوه اما در نهایت معلوم می شود rip در آسمان صورتی است که نشان می دهد درخشان جهان فراتر از آن. جذاب و جذاب تقریبا بیش از آهنگ های خود را.

اقامت توسط BIGSAM در دسترس است در Spotify موسیقی اپل, بازی فروشگاه, Saavn و دیگر جریان موسیقی نرم افزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر